12:58 | 24.12.15 | Նորություններ | 11255
Beeline-ի նախաձեռնությամբ «Նագաշյան Մանուկների տուն» երեխաների աջակցության կենտրոնում իրականացվել է «Նամակ Ձմեռ պապիկին» միջոցառումը։
Beeline աշխատակիցները՝ ի դեմս Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինի, սեփական միջոցներով երեխաների համար կազմակերպել են ամանորյա միջոցառում՝ ուրախացնելով երեխաներին նվերներով, տոնական տորթով, քաղցրավենիքով:
«Հաշված օրեր են մնացել ամանորյա տոներին, եւ մենք ուրախ ենք, որ Beeline-ի հետ ամանորյա բարձր տրամադրությունը եւ վառ զգացողությունները հերթական անգամ այցելեցին «Նագաշյան Մանուկների տան» երեխաներին: Մեր երկարատեւ համագործակության շնորհիվ կենտրոնի սաներն արդեն երեք տարի օգտվում են Hi-Line ինտերնետից, այս տարվանից` նաեւ Beeline IPTV ծառայությունից: Իսկ նման միջոցառումները երեխաներին ներշնչում են հույս եւ հավատ, մարդկային հոգատարություն եւ բարություն՝ դարձնելով նրանց կյանքն ավելի լավը»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:

12:58 | 24.12.15 | Новости | 10899
По инициативе Beeline в центре помощи детям «Детский дом Нагашян» состоялось мероприятие «Письмо Деду Морозу».
Сотрудники Beeline во главе с гендиректором Андреем Пятахиным на собственные средства организовали новогоднее мероприятие, порадовав детей подарками, праздничным тортом и сладостями.
«Остались считанные дни до новогодних праздников, и мы рады, что вместе с Beeline хорошее настроение и яркие впечатления в очередной раз посетили детей «Детского дома Нагашян». Благодаря нашему долгосрочному сотрудничеству, воспитанники центра уже три года пользуются интернетом Hi-Line, а с этого года - также услугой Beeline IPTV. А подобные мероприятия внушают детям надежду и веру в человеческое добро и заботу, делая их жизнь лучше», - отметил директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.