Հայաստանում Beeline-ի Հասարակայնության հետ կապերի ղեկավար Տաթեւ Այրումյանը
Հայաստանում Beeline-ի Հասարակայնության հետ կապերի ղեկավար Տաթեւ Այրումյանը հանդես է եկել «Նորարարական մոտեցումները եւ գործիքները PR-ում» դասախոսությամբ «Մարքեթինգը որպես բիզնեսի խթան» մասնագիտական հանդիպման շրջանակում։
Հանդիպումը կազմակերպվել էր Global Media Lab ընկերության կողմից Հայաստանում իր գործունեության բնույթով առաջինը հանդիսացող «Marketers Community» նախագծի շրջանակում:
Տաթեւ Այրումյանը վարպետության դասի մասնակիցներին ներկայացրել է PR-ի ժամանակակից մոտեցումներն ու մեխանիզմները, ոլորտում կիրառվող նորարական մեթոդները եւ հիմնական գործիքների կիրառումը Beeline-ի օրինակով, կիսվել է հաջողության հասնելու եւ նպատակներն իրականացնելու անձնական փորձով։
«Նախեւառաջ ցանկանում եմ շնորհակալություն հայտնել հանդիպման կազմակերպիչներին նման նախաձեռնությամբ հանդես գալու համար: Անչափ ուրախ եմ, որ հասարակայնության հետ կապեր հաստատելու եւ իմիջի զարգացման գործում Beeline-ի ձեռքբերումները համարվում են հաջողության օրինակ, եւ կարեւորվում է մեր ընկերության փորձի ներկայացումը մարքեթինգի եւ PR-ի մասնագետներին: Երկու` միմյանց հետ փոխկապված ոլորտների ինչպես կայացած, այնպես էլ սկսնակ մասնագետների հետ այսօրվա հանդիպումն ինձ համար հետաքրքիր եւ արժեքավոր փորձ էր` ձեռքբերումները եւս մեկ անգամ ամփոփելու եւ զարգացման հետագա ուղիներն ուրվագծելու համար»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի Հասարակայնության հետ կապերի ղեկավար Տաթեւ Այրումյանը:
Հանդիպումն ավարտվել է հատուկ դասախոսությամբ, որի ընթացքում, Հայաստանում գործող ընկերության օրինակով, ներկայացվել է հաջողված բիզնես սկսելու համար անվճար մարքեթինգային գործիքների կիրառումը:

17:27 | 22.02.16 | Новости | 5521
Руководитель отдела связей с общественностью Beeline в Армении Татев Айрумян выступила с лекцией «Инновационные подходы и инструменты в PR» в ходе специализированной встречи «Маркетинг как способ стимулирования бизнеса».
Встреча была организована компанией Global Media Lab в рамках первого в своем роде в Армении проекта «Marketers Community».
Татев Айрумян представила участникам мастер-класса современные подходы и механизмы в PR, применяемые в сфере инновационные методы и основные инструменты на примере Beeline, поделилась собственным опытом достижения успеха и осуществления целей.
«В первую очередь хочу поблагодарить организаторов встречи за подобную инициативу. Я бесконечно рада, что достижения Beeline в сфере установления связей с общественностью и формирования имиджа считаются образцом успеха, и опыт нашей компании интересен специалистам маркетинга и PR. Сегодняшняя встреча с опытными и начинающими представителями двух этих взаимосвязанных сфер стала для меня интересным и ценным опытом, поводом еще раз подвести итоги достижений и наметить пути дальнейшего развития», - отметила руководитель отдела связей с общественностью Beeline в Армении.
Встреча завершилась специальной лекцией, в ходе которой на примере действующей в Армении компании было представлено применение бесплатных маркетинговых инструментов для основания успешного бизнеса.