12:27 | 12.04.16 | Նորություններ | 5402
Այսօր Հյուսիսային պողոտայում վերաբացվել է «Օրանժ Արմենիայի» արդեն ռեբրենդավորված սպասարկման կենտրոնը՝ այսպիսով եզրափակելով ռեբրենդինգի ամբողջ գործընթացը:
Որպես «Յուքոմի» խորհրդանիշ եւ գլխամասային սպասարկման նոր կենտրոն՝ Հյուսիսային պողոտայի սրահն այսօրվանից կսպասարկի բոլոր բաժանորդներին:
Ընկերությունում նշել են, որ «Օրանժ Արմենիայի» բոլոր՝ մարզային եւ երեւանյան սրահները կվերափոխվեն «Յուքոմի»՝ նոր բրենդով, խորհրդանիշով եւ նոր գաղափարներով:
«Այսուհետ Օրանժ Արմենիայի, իսկ այժմ արդեն «Յուքոմի» բաժանորդներն իրենց բոլոր հարցերով պետք է դիմեն «Յուքոմի» սպասարկման կենտրոններ»,- նշել են ընկերությունում:
Երեւանում «Յուքոմի» կենտրոններ է այցելել նաեւ նորարարության բնագավառում համաշխարհային առաջատար ամերիկյան «Կալիքս» ընկերության փոխնախագահ Դեյվիդ Սեդան:
«Երբ խոսում ենք երկու ընկերությունների միավորման մասին, հասկանում ենք, որ դա շատ դժվարին գործընթաց էր: Սակայն համոզված եմ, որ «Յուքոմի» համար գալիս են լավ ժամանակներ: Հաջողություն եմ մաղթում «Յուքոմին» եւ վստահեցնում, որ «Կալիքսը» պատրաստ է օժանդակել ձեզ բոլոր նախաձեռնություններում»,- ասել է Դեյվիդ Սեդան:

12:27 | 12.04.16 | Новости | 5401
Сегодня на Северном проспекте открылся после ребрендинга центр обслуживания «Оранж Армения», тем самым завершив процесс ребрендинга компании.
Салон на Северном проспекте, который одновременно является символом и новым головным центром обслуживания «Юком», сегодня снова начнет принимать абонентов.
В компании отметили, что все региональные и ереванские салоны «Оранж Армения» переоформлены в стиле и символике бренда «Юком».
«Отныне абоненты «Оранж Армения» - теперь уже абоненты «Юком» - могут со всеми своими вопросами обращаться в центры обслуживания «Юком», - отметили в компании.
Центры «Юком» в Ереване посетил также Дэйвид Седа - вице-президент мирового лидера в области инноваций – американской компании «Каликс».
«Когда мы говорим об объединении двух компаний, мы понимаем, что это очень сложный процесс. Однако я уверен, что для «Юком» настают хорошие времена. Желаю успеха «Юком» и уверяю, что «Каликс» готова поддержать вас во всех инициативах», - сказал Дэйвид Седа.