12:27 | 12.04.16 | Նորություններ | 5402
Այսօր Հյուսիսային պողոտայում վերաբացվել է «Օրանժ Արմենիայի» արդեն ռեբրենդավորված սպասարկման կենտրոնը՝ այսպիսով եզրափակելով ռեբրենդինգի ամբողջ գործընթացը:
Որպես «Յուքոմի» խորհրդանիշ եւ գլխամասային սպասարկման նոր կենտրոն՝ Հյուսիսային պողոտայի սրահն այսօրվանից կսպասարկի բոլոր բաժանորդներին:
Ընկերությունում նշել են, որ «Օրանժ Արմենիայի» բոլոր՝ մարզային եւ երեւանյան սրահները կվերափոխվեն «Յուքոմի»՝ նոր բրենդով, խորհրդանիշով եւ նոր գաղափարներով:
«Այսուհետ Օրանժ Արմենիայի, իսկ այժմ արդեն «Յուքոմի» բաժանորդներն իրենց բոլոր հարցերով պետք է դիմեն «Յուքոմի» սպասարկման կենտրոններ»,- նշել են ընկերությունում:
Երեւանում «Յուքոմի» կենտրոններ է այցելել նաեւ նորարարության բնագավառում համաշխարհային առաջատար ամերիկյան «Կալիքս» ընկերության փոխնախագահ Դեյվիդ Սեդան:
«Երբ խոսում ենք երկու ընկերությունների միավորման մասին, հասկանում ենք, որ դա շատ դժվարին գործընթաց էր: Սակայն համոզված եմ, որ «Յուքոմի» համար գալիս են լավ ժամանակներ: Հաջողություն եմ մաղթում «Յուքոմին» եւ վստահեցնում, որ «Կալիքսը» պատրաստ է օժանդակել ձեզ բոլոր նախաձեռնություններում»,- ասել է Դեյվիդ Սեդան:

12:27 | 12.04.16 | News | 5404
The already re-branded service center of Orange Armenia at Northern Avenue was reopened today, summing up the entire rebranding process.
As a symbol and a new head service center of Ucom, the center at Northern Avenue will provide customer service starting today.
The company observed that all Orange Armenia centers in marzes and Yerevan will be renewed with Ucom brand, symbol and ideas.
“From now on, former Orange Armenia and current Ucom subscribers should ask all their questions at Ucom service centers,” noted the company.
Ucom centers in Yerevan were also attended by David Seda, Vice President of Calix, an American world-renowned innovation leader.
“When we speak about integration of two companies, we understand that it is a very complicated process. However, I am sure that good times are ahead for Ucom. I wish Ucom luck and assure that Calix is ready to support all your initiatives,” said David Seda.