10:39 | 01.06.16 | Նորություններ | 6643
ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյան հրավիրվել է՝ մասնակցելու Առաջնորդության դպրոցի սաների ավարտական արարողությանը:
«Այստեղից ձեզ համար բացվում է մարտահրավերներով լի կյանքի նոր ճանապարհ՝ ընտրություն լայն հնարավորություններով: Ապագայի բոլոր տեսլականները խոստումնալից են եւ հեռանկարային: Այդ տեսլականները կյանքի կոչելու համար պահանջվում է ջանասիրություն, պատասխանատվության զգացում, տքնաջան աշխատանք, ճիշտ որոշումներ կայացնելու ունակություն եւ նպատակներին հասնելու վճռականություն»,- ասել է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրենը:
«Առաջնորդ լինելը երբեք հեշտ չի եղել: Իրական առաջնորդը պետք է օրինակ ծառայի մյուսների համար, ուղղորդի, խանդավառի սեփական գաղափարներով: Սա հսկայական պատասխանատվություն է ենթադրում, ինչպես նաեւ պահանջում է լինել ուժեղ ու զգոն: Ականատես լինելով, թե ինչպիսի ոգեւորությամբ, նվիրումով ու խանդավառությամբ եք դուք՝ Առաջնորդության դպրոցի ուսանողներդ ու դասընթացավարներդ, վերաբերվում ձեր աշխատանքին, վստահաբար կարող եմ ասել, որ ունեք ամեն ինչ՝ հաջողության հասնելու ճանապարհին հանդիպող բոլոր խոչընդոտները հաղթահարելու համար՝ գիտելիք, հմտություններ, գաղափարներ եւ երազանքներ: Համոզված եմ՝ ապագայում կլսեմ ձեզնից յուրաքանչյուրի նվաճումների մասին»,- հավելել է Ռալֆ Յիրիկյանը:

10:39 | 01.06.16 | Новости | 6716
Генеральный директор ВиваСелл-МТС Ральф Йирикян участвовал в выпускной церемонии учащихся Школы лидерства.
«Отсюда для вас открывается новый путь жизни, полной вызовов, с широкими возможностями выбора. Все перспективы кажутся многообещающими. Но чтобы претворить их в жизнь необходимо усердие, чувство ответственности, упорный труд, умение принимать правильные решения и решимость в достижении своих целей»,- сказал гендиректор ВиваСелл-МТС.
«Быть лидером не было легко никогда. Настоящий лидер должен служить примером для других, направлять, вдохновлять своими идеями. Это предполагает огромную ответственность, требует большой силы и дальновидности. Видя, с каким воодушевлением и рвением вы – учащиеся и преподаватели Школы лидерства – относитесь к своей работе, я уверенно могу сказать, что у вас есть все для успешного преодоления всех препятствий на пути к успеху: и знания, и навыки, и идеи, и мечты. Уверен, в будущем мы услышим о достижениях каждого из вас», - добавил Ральф Йирикян.