13:37 | 06.06.16 | Նորություններ | 6007
Beeline-ը տեղեկացնում է, որ օպտիկամանրաթելային Beeline ինտերնետի, ինչպես նաեւ Hi-Line ինտերնետի բաժանորդները կարող են ծառայությունների համար վճարել arca.am կայքի միջոցով:
Օպտիկամանրաթելային Beeline ինտերնետի ծառայությունների համար վճարում կատարել բաժանորդները կարող են` հավաքելով ութանիշ բաժանորդային համարը 11 կամ 13 կոդով «Beeline ֆիքսված հեռախոսակապ կամ ինտերնետ» բաժնում: Hi-Line ինտերնետի դեպքում անհրաժեշտ է նույն բաժնում մուտքագրել ինտերնետի վիրտուալ համարը (ID):
«Beeline-ը շարունակում է հոգ տանել, որպեսզի հաճախորդներին մեզ հետ լինի պարզ եւ հարմար: Օնլայն վճարումների arca համակարգը երկրում ամենապահանջվածն է եւ տարածվածը, իսկ նրա օգտագործումը նշանակալիորեն կպարզեցնի մեր ծառայությունների համար վճարման գործընթացը»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:

13:37 | 06.06.16 | Новости | 5227
Beeline сообщает, что абоненты оптоволоконного FTTB интернета Beeline, а также пользователи Hi-Line могут оплатить услуги через сайт arca.am.
Для оплаты услуг абонентам оптоволоконного FTTB интернета Beeline следует ввести восьмизначный абонентский номер с кодом 11 или 13 в разделе «Фиксированная телефонная связи и интернет Beeline». Абонентам услуги Hi-Line в том же разделе нужно ввести свои виртуальный интернет номер.
«Beeline продолжает заботиться о том, чтобы клиентам с нами было просто и удобно. Система он-лайн платежей arca – самая востребованная и популярная в стране и ее использование значительно упростит процесс оплаты наших услуг», - отметил Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Отметим, что у абонентов FTTB интернета Beeline также есть возможность оплатить услугу через официальный сайт компании в разделе «Пополнить баланс».
Абоненты Beeline могут узнать свой абонентский номер или интернет ID из клиентского договора, связавшись с оператором в чате на официальной странице Beeline Armenia в Facebook, по бесплатному номеру 100 или в ближайшем офисе Beeline.