07:11 | 10.06.16 | Նորություններ | 6267
«Յուքոմ» ընկերությունն առաջարկում է «Երեւանյան ամառ 2016» եռամսյա միջոցառումների ծրագրի շրջանակում քաղաքում փնտրել «Յուքոմ»-ի սպորտային գոտիները եւ Ձեր սիրելի սպորտաձեւերի ուղիղ հեռարձակումը դիտել ընկերության կողմից տրամադրվող հեռուստաալիքներով:
Ընկերությունում նշել են, որ Կոմիտաս-Կասյան ճանապարհների հատվող հատվածին կից հրապարակում եւ Կարապի լճում տեղադրված մեծ էկրանների վրա հնարավոր կլինի դիտել UEFA EURO 2016-ի բացման արարողությունը, ինչպես նաեւ հետեւել Ձեր նախընտրած թիմերի եւ ֆուտբոլիստների հաջողություններին:
«Թվային դարի բոլոր հնարավորություններից օգտվելիս երբեմն ժամանակ չենք գտնում իրական կյանքում շփման համար: Մենք առաջարկում ենք երեւանյան զով երեկոները վայելել մտերիմների ջերմ շրջապատում եւ միասին հետեւել սպորտային բոլոր իրադարձություններին Յուքոմի բարձրորակ հեռարձակմամբ»,- ասել է ընկերության տնօրեն Հայկ Եսայանը:
««Յուքոմ»-ի հետ հնարավոր կլինի մասնակից դառնալ ոչ միայն ֆուտբոլային տենդին, այլեւ վայելել ամառային Օլիմպիական խաղերն ու ամենահայտնի սպորտաձեւերի գեղեցկագույն ու հաղթական պահերը, իմանալ սպորտային վերջին նորությունները, հետեւել Ձեր սիրած մարզիկների ելույթներին ու ծանոթանալ սպորտային իրադարձությունների արդյունքներին»,- ասված է հաղորդագրությունում:

07:11 | 10.06.16 | Новости | 6335
Компания «Юком» в рамках программы трехмесячных мероприятий «Ереванское лето 2016» предлагает посетить спортивные зоны «Юком» и посмотреть прямую трансляцию Ваших любимых видов спорта на лучших каналах, предлагаемых компанией.
На больших экранах, расположенных на площади в районе пересечения улиц Комитаса и Касьяна, а также у Лебединого озера, можно будет посмотреть церемонию открытия самого ожидаемого футбольного праздника UEFA EURO 2016, а также порадоваться успехам предпочитаемых Вами команд и футболистов.
«При использовании всех возможностей цифрового века, мы зачастую не находим времени для общения в реальной жизни. Поэтому мы предлагаем насладиться прохладными ереванскими вечерами в теплом окружении близких людей и вместе проследить за всеми спортивными мероприятиями благодаря высокому качеству вещания «Юком»»,- отметил директор компании Айк Есаян.
«С «Юком»ом можно будет не только стать участником футбольной лихорадки, но и насладиться летними Олимпийскими играми и самыми красивыми и победными моментами наиболее известных видов спорта, ознакомиться с последними новостями в спорте, проследить за выступлениями Ваших любимых спортсменов и узнать результаты спортивных состязаний»,- говорится в сообщении «Юком».