05:39 | 20.06.16 | Նորություններ | 5476
Հայաստանի ազգային պոլիտեխնիկական համալսարանում կայացել է ՀԱՊՀ «Ուսանողական գարուն-50» հոբելյանական համերգը, որի գլխավոր գործընկերը ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ն էր:
«ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը բարձր է գնահատում համալսարանի դերը ոչ միայն հեռահաղորդակցության, այլև տնտեսության տարբեր ոլորտների զարգացմանը նպաստող բարձրակարգ մասնագետների պատրաստման գործում: ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի աշխատակազմում շատ են պոլիտեխնիկական համալսարանի շրջանավարտներ, որոնք ընկերությունում աշխատելու ավելի քան 10 տարիների ընթացքում իրենց բարձր մասնագիտական ունակությունները ծառայեցրել են ընկերության կայացմանն ու առաջընթացին», - ասված է ընկերության հաղորդագրության մեջ։

05:39 | 20.06.16 | News | 5381
A jubilee concert “Student Spring-50” took place in the National Polytechnic University of Armenia. The general partner of the event was VivaCell-MTS.
“VivaCell-MTS highly appreciates the role that the university has played in preparing high quality specialists in the sphere of telecommunications and equally other industries of economy. There are many graduates of the institution among VivaCell-MTS employees, who have contributed their high professionalism for the well-being and the development of the Company throughout the 10 years with VivaCell-MTS”, the company said.