05:39 | 20.06.16 | Նորություններ | 5476
Հայաստանի ազգային պոլիտեխնիկական համալսարանում կայացել է ՀԱՊՀ «Ուսանողական գարուն-50» հոբելյանական համերգը, որի գլխավոր գործընկերը ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ն էր:
«ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը բարձր է գնահատում համալսարանի դերը ոչ միայն հեռահաղորդակցության, այլև տնտեսության տարբեր ոլորտների զարգացմանը նպաստող բարձրակարգ մասնագետների պատրաստման գործում: ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի աշխատակազմում շատ են պոլիտեխնիկական համալսարանի շրջանավարտներ, որոնք ընկերությունում աշխատելու ավելի քան 10 տարիների ընթացքում իրենց բարձր մասնագիտական ունակությունները ծառայեցրել են ընկերության կայացմանն ու առաջընթացին», - ասված է ընկերության հաղորդագրության մեջ։

05:39 | 20.06.16 | Новости | 5487
В Национальном политехническом университете Армении состоялся юбилейный концерт «Студенческая осень-50», главным партнером которого выступил ВиваСелл-МТС.
В сообщении компании говорится, что ВиваСелл-МТС высоко ценит роль университета в подготовке кадров не только для сферы телекоммуникаций, но и других важных областей экономики.
«В ВиваСелл-МТС работают немало выпускников Национального политехнического университета Армении, которые в последние 10 лет использовали полученные знания для становления и развития компании», - говорится в сообщении.