11:45 | 19.07.16 | Նորություններ | 5590
Beeline-ի հովանավորությամբ հուլիսի 15-17-ը Գեղարքունիքի մարզի Շորժա համայնքի մոտ գտնվող «Վիշապ» լողափում «Սիվիլ Արտ» մշակութային հասարակական կազմակերպությունն անցկացրել է «Հուսո առագաստ 2016» հեղինակային երգի համահայկական երկրորդ փառատոնը։
Փառատոնի գլխավոր հովանավորը Beeline-ն է։
«Հուսո առագաստ»-ը նպատակ ունի բացահայտել ասպարեզում նորանուն հեղինակ-կատարողների, բեմ տրամադրել եւ նպաստել նրանց ստեղծագործական առաջընթացին։
Փառատոնի ընթացքում շնորհակալագիր է հանձնվել Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինին՝ «Հուսո առագաստ-2016» հեղինակային երգի համահայկական փառատոնին աջակցելու համար։
«Beeline-ի կորպորատիվ սոցիալական ռազմավարության շրջանակում մենք կարեւորում ենք այն միջոցառումները, որոնք ուղղված են հատկապես երիտասարդների համար նոր հեռանկարների ստեղծմանը եւ նրանց կյանքն ավելի լավը դարձնելուն: Ուրախ ենք, որ ականատեսն եղանք երիտասարդ հեղինակ-կատարողների ելույթներին եւ հանդիպեցինք այնպիսի տաղանդավոր երիտասարդների, ովքեր կզարգացնեն երաժշտական այս ուղղությունը Հայաստանում»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:

11:45 | 19.07.16 | News | 4814
Civil Art sociocultural organization held Sail of Hope 2016 Festival with Beeline’s support on July 15-17, in Vishap beach, Shorja, Gegharkunik.
Beeline was the main sponsor of the Festival
Sail of Hope aims at raising new songwriters in the field and contributing to their professional growth.
Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin got gratitude letter during the festival for supporting Sail of Hope 2016 pan Armenian Festival.
“We support the events aimed at creating new opportunities for young people and making their lives better within corporate social strategy. We are happy to have listened to young performers’ gigs and met talented musicians that will be wonderful contribution to that field of music”, Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin said.