12:52 | 28.09.16 | Նորություններ | 14356
Beeline-ը եւ Հայաստանի գործատուների հանրապետական միությունը (ՀԳՀՄ) հայտարարում են «Ձեռնարկատիրական մտածելակերպի զարգացում» խորագրով ծրագրի մեկնարկի մասին:
Ծրագիրն իրականացվում է Beeline-ի «Make your mark» գլոբալ ռազմավարության շրջանակում:
«Ձեռնարկատիրական մտածելակերպի զարգացում» ծրագիրը կիրականացվի Երեւանի Խորենացու անվան թիվ 143 միջնակարգ դպրոցում եւ Գյումրիի Վահան Թեքեյանի անվան թիվ 2 ավագ դպրոցում։
«Beeline-ը Հայաստանում իրականացնում է բազմաթիվ ծրագրեր «Make Your Mark» գլոբալ ռազմավարության շրջանակում։ Համոզված եմ, որ ՀԳՀՄ հետ իրականացվող նոր ծրագրի շնորհիվ մենք կկարողանանք միավորել տեխնոլոգիաները, մեր փորձն ու կրթությունը, որպեսզի օգնենք երիտասարդներին հաղթահարել դժվարությունները եւ ճիշտ կառուցել իրենց ապագան։ Այս ծրագիրը հնարավորություն կընձեռի հայ դպրոցականներին ձեռք բերել այնպիսի գործնական գիտելիքներ եւ հմտություններ, որոնք, անշուշտ, օգտակար կլինեն կարիերայի պլանավորման, ինչպես նաեւ ապագայում բիզնեսի վարման եւ զարգացման գործընթացում»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։

12:52 | 28.09.16 | News | 14345
Beeline and the Republican Union of Employers of Armenia (RUEA) announce the launch of the project entitled Development of Entrepreneurial Thinking.
The project is realized within the fames of Beeline’s Make Your Mark global strategy.
Development of Entrepreneurial Thinking program will be implemented at Yerevan Basic School №143, named after Movses Khorenatsi and Gyumri High School №2, named after Vahan Tekeyan.
“Beeline accomplishes a number of programs within the frames of Make Your Mark global strategy. I am convinced that the implementation of this program in cooperation with EUEA will help us incorporate technologies, as well as our experience and education to help young people overcome difficulties and create their future in the right way. This program will give Armenian school children the opportunity to gain the practical knowledge and skills that will certainly be useful for career planning, as well as business management and development in the future,” noted Beeline CEO Andrey Pyatakhin.