11:46 | 04.11.16 | Նորություններ | exclusive 8004
Triada Studio-ի մշակած Shadowmatic 3D փազլային խաղը Գերմանիայի Մյունխեն քաղաքում նոյեմբերի 2-ին մրցանակ է ստացել Padi Award 2016 մրցանակաբաշխության շրջանակում:
Itel.am-ին Triada Studio-ի տեխնիկական տնօրեն Բագրատ Դաբաղյանը տեղեկացրել է, որ հայկական խաղը մրցանակ է ստացել «Դեռահասների համար նախատեսված հավելված» անվանակարգում:
Անդրադառնալով խաղի Android տարբերակի գործարկման ժամկետներին՝ Բագրատ Դաբաղյանը նշել է, որ այն 99%-ով պատրաստ է եւ մինչեւ տարեվերջ կգործարկվի:
«Որոշ խնդիրներ կան, որի պատճառով գործընթացը մի փոքր երկարում է, մասնավորապես՝ դեռ չենք պայմանավորվել Google Play չունեցող երկրների հրատարակիչների հետ, օրինակ՝ Չինաստանի»,- ասել է Բագրատ Դաբաղյանը:

11:46 | 04.11.16 | News | exclusive 7451
Shadowmatic 3D puzzle game, developed by Triada Studio, received an award within the frames of Padi Award 2016 on November 2 in Munich, Germany.
Triada Studio Technical Director Bagrat Dabaghyan informed Itel.am that the Armenian game received an award in Apps for Teenagers category.
Touching upon the launch date of Android version of the game, Bagrat Dabaghyan noted that the game is 99% ready and will be launched at the end of this year.
“There are some problems, which make the process slightly slower, in particular, we have not yet agreed with publishers of the countries, that do not have Google Play, for example, with China,” Bagrat Dabaghyan said.