15:05 | 09.11.16 | Նորություններ | 11993
ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի հերթական Բաց դռների օրվա հյուրերն էին Երեւանի պետական համալսարանի Աշխարհագրության եւ երկրաբանության ֆակուլտետի «Սերվիս» բաժնի 30 ուսանող:
Ուսանողների հանդիպումը ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանի հետ կազմակերպվել էր համալսարանի նախաձեռնությամբ:
«ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը ծառայություններ մատուցող ընկերություն է, նույնչափ, որչափ եւ ՏՀՏ ընկերություն: Ընկերությունը կարող է ունենալ կատարյալ գործառնական համակարգեր, այդ թվում՝ ամենաառաջադեմ տեխնոլոգիա, ենթակառուցվածք, բարձր արդյունավետություն, լավագույն կադրեր, բայց թերանալ բաժանորդների սպասարկման հարցում: Բաժանորդների սպասարկումը ժամանակակից աշխարհում կիրառական գիտակարգ է կարծես դարձել: Այն մրցակցային առավելություն ապահովելու առանցքային միջոց է: Բաժանորդների սպասարկման սկզբունքները գրեթե նույնն են բոլոր ոլորտներում եւ ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը պատրաստ է ձեզ հետ կիսելու իր գիտելիքը, քանի որ դուք եք ապագայում Հայաստանում տուրիզմի զարգացման եւ  միջազգային մակարդակում երկիրը բնական եւ մշակութային դիտարժան ուղղություններից մեկը դարձնելու համար պատասխանատուն»,- նշել է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:

15:05 | 09.11.16 | Новости | 12817
Гостями очередного Дня открытых дверей ВиваСелл-МТС стали 30 студентов отделения Сервиса факультета географии и геологии Ереванского государственного университета.
Встреча студентов с гендиректором ВиваСелл-МТС Ральфом Йирикяном была организована по инициативе вуза.
«ВиваСелл-МТС – компания, предоставляющая услуги, ровно настолько, насколько это ТИТ-компания. У компании могут быть идеальные операционные системы, в том числе самые передовые технологии, инфраструктура, высокая эффективность, лучшие кадры, но при этом у нее могут быть проблемы с обслуживанием абонентов. Абонентское обслуживание в современном мире стало, как научная степень, основным средством обеспечения конкурентного преимущества. Принципы обслуживания почти одинаковы во всех сферах, и ВиваСелл-МТС готов поделиться с вами своими знаниями, потому что именно вам в будущем отвечать за развитие туризма в Армении», - сказал гендиректор ВиваСелл-МТС Ральф Йирикян.