11:32 | 28.12.16 | Նորություններ | 22672
Beeline-ը հայտարարում է հետվճարային «Սմարթ» փաթեթների ակցիայի ժամկետների երկարացման մասին մինչեւ 2017թ. դեկտեմբերի 31-ը ներառյալ։
Համաձայն ակցիայի պայմանների՝ տվյալ ամսվա ընթացքում չօգտագործված րոպեները, SMS-ները եւ ՄԲ-ները փոխանցվում են հաջորդ ամիս եւ գումարվում նոր փաթեթի րոպեներին, ՄԲ-ներին եւ SMS-ներին։ Ընդ որում, հաջորդ ամիս փոխանցվող րոպեների, SMS-ների եւ ՄԲ-ների ծավալը չի կարող գերազանցել տվյալ սակագնային փաթեթով նախատեսված 1 ամսվա համար րոպեների, SMS-ների եւ ՄԲ-ների ծավալը։
«Մեր բազմաթիվ հաճախորդների խնդրանքով մենք դարձյալ երկարաձգում ենք չօգտագործված րոպեների, SMS-ների եւ ՄԲ-ների փոխանցման ակցիայի ժամկետները: Ամանորյա տոնակատարությունների եւ Սուրբ Ծննդյան արձակուրդների նախաշեմին մեր նախաձեռնությունը հատկապես պահանջված է, քանի որ հնարավորություն է տալիս բաժանորդներին համոզված լինել, որ իրենց կուտակած պահուստը կարող են օգտագործել անհրաժեշտության դեպքում եւ կկարողանան օգտվել մեր ծառայություններից առավել հարմար եւ մատչելի պայմաններով»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:

11:32 | 28.12.16 | Новости | 22754
Beeline объявляет о продлении акции по переносу на следующий месяц неиспользованных минут, МБ и SMS для абонентов постоплатной системы расчетов тарифных планов «Смарт». Акция будет действовать до 31 декабря 2017 года.
По условиям акции неизрасходованные в течение месяца минуты, SMS и МБ переносятся на следующий месяц и суммируются с новым пакетом разговорного времени, интернета и SMS. При этом абонент может накапливать минуты, SMS и МБ до одномесячного объема минут, SMS, МБ предоставляемых в рамках тарифного плана.
Так, абоненты тарифного плана «Смарт 7500» могут максимально накопить 350 минут разговорного времени на другие моб.сети РА и НКР, США, Россия и Канада, 1000 SMS и 12000 МБ интернета.
«По многочисленным просьбам наших абонентов, мы вновь продлеваем акцию по переносу неиспользованных минут, SMS и интернета. Накануне новогодних праздников и рождественских каникул наша инициатива особенно актуальна, так как позволяет абонентам быть уверенными, что в нужный момент накопленный резерв будет под рукой и клиенты смогут воспользоваться всеми преимуществами использования услуг Beeline», - отметил Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.