14:15 | 17.02.17 | Նորություններ | 15976
Հայաստանի գործատուների հանրապետական միության նախագահ Գագիկ Մակարյանը Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինին է հանձնել ՀՀ վարչապետի շնորհակալագիրը:
«Շնորհակալություն եմ հայտնում ՀՀ վարչապետ Կարեն Կարապեստյանին իմ աշխատանքին տրված բարձր գնահատականի համար եւ ցանկանում եմ ընդգծել, որ այս մրցանակը Beeline-ի անձնակազմի ընդհանուր հաղթանակն է: Մեր աշխատակիցներից յուրաքանչյուրը, անկախ աշխատանքից կամ պաշտոնից, գիտակցում է իր պատասխանատվությունը հաճախորդների առջեւ եւ մենք անում հնարավոր ամեն ինչ, որպեսզի բոլորն զգան մեր սերն ու հոգատարությունը»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Ընտրությունն իրականացվել է կայուն աշխատատեղեր եւ արժանապատիվ աշխատանք ապահովելու եւ երկրի կայուն սոցիալ-տնտեսական զարգացման մեջ ունեցած ներդրման համար:

14:15 | 17.02.17 | News | 15965
Executive Director of Republican Union of Employers of Armenia Gagik Makaryan handed Armenian Prime Minister’s Certificate of Gratitude to Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin.
“I would like to express my gratitude to Armenian Prime Minister Karen Karapetyan for highly appreciating my activity and emphasize that this prize is our staff’s victory. All our employees, regardless of their position and work, are aware of the responsibility before clients, so we do everything possible so that they feel our love and care,” Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin remarked.
The choice was made based on providing permanent employment and decent work, as well contributing to the sustainable social and economic development of the country.