11:44 | 12.07.17 | Նորություններ | 26114
Beeline-ը տեղեկացնում է, որ կարճ հաղորդագրության միջոցով ավտոկայանատեղի համար վճարման ընթացակարգում ընկերության կողմից որեւէ փոփոխություն չի կատարվել։
«Ընկերությունը նաեւ հանդես չի եկել որեւէ առաջարկով՝ հաղորդագրությունների ուղարկման ձեւի, վճարի կամ միջնորդավճարի չափի հետ կապված փոփոխություն կատարելու։
Beeline-ը՝ ցանկացած այլ օպերատորների պես, տրամադրում է միայն տեխնիկական հնարավորություններ, որպեսզի բաժանորդները կարողանան հեռախոսի միջոցով հեշտությամբ վճարել կայանատեղի համար»,- ասված է հաղորդագրությունում:
Հիշեցնենք, որ Երեւանի քաղաքապետարանն օրերս հայտարարեց՝ օգոստոսի 1-ից ավտոկայանատեղի համար sms հաղորդագրության միջոցով 1 ժամվա կայանման համար գանձվող գումարը կկազմի 149 դրամ՝ նախկին 100-ի փոխարեն, իսկ մեկ օր կայանման համար նախկին 500 դրամի փոխարեն կգանձվի 748 դրամ:

11:44 | 12.07.17 | News | 25373
“The company has not come up with proposals as well regarding any change in the form, payment method or commission rates for the mentioned service.
Just as any other operator, Beeline provides only technical support, so that subscribers are able to easily pay for parking spot via SMS,” the statement from Beeline reads.
It’s worth reminding that Yerevan Municipality announced recently that rates for parking spot payments via SMS will increase from August 1. The SMS for one-hour parking will cost AMD 149 instead of the previous AMD 100 and the rate for one-day parking SMS will raise from AMD 500 to AMD 748.