Ucom ընկերությունն օրերս գործարկել է նոր վաճառքի եւ սպասարկման կենտրոն «Զվարթնոց» օդանավակայանի ժամանման սրահում:
Կենտրոնը շուրջօրյա գրաֆիկով աշխատում է շաբաթվա բոլոր օրերին՝ իրականացնելով բոլոր գործառույթները եւ առաջարկելով այն ծառայությունները, որոնք տրամադրվում են Հայաստանի ամբողջ տարածքում գործող վաճառքի 98 կետերում:
«Այս սպասարկման կենտրոնի բացումը հնարավորություն կընձեռի մեր բոլոր բաժանորդներին ու Հայաստան ժամանող հյուրերին շատ արագ իրականացնել այն գործարքները, որոնք թույլ են տալիս մշտապես կապի մեջ մնալ մտերիմների հետ: Այնպիսի պարզագույն գործողություններ, ինչպիսիք են՝ հաշվի վերալիցքավորումը, SIM-քարտի ձեռքբերումը կամ յուրաքանչյուր հաճախորդի կարիքներին համապատասխանող լավագույն սակագնային պլանի ընտրությունը, այսուհետ հաշված րոպեների հարց է ոչ միայն սպասողների, այլեւ ժամանողների համար»,- նշել է Ucom-ի կոմերցիոն տնօրեն Արամ Բարսեղյանը։
Նրա խոսքով՝ բազմաթիվ երկրներից ժամանող հյուրերի հիմնական հոսքի համար ընկերությունն ունի մատչելի առաջարկներ: Ներկայիս սակագնային պլանները հնարավորություն են ընձեռում անսահմանափակ զանգել ոչ միայն Ucom ցանցի ներսում, այլեւ Ռուսաստանի «ՄեգաՖոն» ցանց: Որոշ սակագնային պլանների ներառումները կարելի է օգտագործել ոչ միայն նշյալ ուղղություններով, այլեւ ԱՄՆ, Կանադա եւ Արցախ զանգելու համար:

15:16 | 17.08.17 | Новости | 31625
На днях в зале прилетов международного аэропорта Звартноц компания Ucom открыла новый центр обслуживания абонентов.
Центр работает круглосуточно в течение всей недели, осуществляя все функции и предлагая все те услуги, которые предоставляются в 98 точках продажи, функционирующих по всей Армении.
“Открытие данного центра позволит всем нашим абонентам и прибывающим в Армению гостям очень быстро выполнить все операции, благодаря которым они всегда смогут оставаться на связи со своими близкими. Такие простые действия, как пополнение счета, приобретение SIM-карты или выбор наилучшего тарифного плана, отвечающего потребностям каждого посетителя, отныне является делом нескольких минут не только для ожидающих, но и для прибывающих”, - отметил коммерческий директор компании Ucom Арам Барсегян.
По словам коммерческого директора компании Ucom у них есть доступные предложения для основного потока гостей, прибывающих из разных стран. Текущие тарифные планы предусматривают возможность безлимитных звонков не только в сети Ucom, но и в российскую сеть МегаФон. Кроме того, вложения некоторых тарифных планов можно использовать не только для звонков по указанным направлениям, но и для звонков в США, Канаду и Арцах.
Напомним также, что по всей Армении действует 81 центр обслуживания абонентов Ucom, 16 других точек продажи, а также 1 мобильный центр обслуживания.