12:38 | 13.10.17 | Նորություններ | 22448
Beeline-ի վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներում հնարավոր է ապառիկով գնել Beeline Smart 8 բրենդավորված սմարթֆոնը:
«Հեռախոսի արժեքը 24 հազար դրամ է եւ այն կարելի է ձեռք բերել նաեւ ապառիկով՝ Յունիբանկի հետ բացառիկ պայմանագրի շրջանակում։ Այդ դեպքում հաճախորդը մեկ տարվա ընթացքում ամսական կվճարի 2000 դրամ սմարթֆոնի գումար եւ բանկի վճարներ։ Բացի այդ, բոլոր գնորդները հեռախոսի հետ ստանալու են «Սմարթ 1500» սակագնային փաթեթից մեկ ամիս անվճար օգտվելու հնարավորություն»,- ասված է հաղորդագրությունում:
«Ինչպես գիտեք, Beeline-ն անում է ամեն ինչ, հաճախորդներին հասանելի եւ պարզ առաջարկներ տրամադրելու համար։ Մենք հավատացած ենք, որ 21-րդ դարում յուրաքանչյուր ոք իրավունք ունի օգտվել ինտերնետից եւ դրա առավելություններից, եւ սա եւս մեկ քայլ էր այդ նպատակին հասնելու ուղղությամբ։ Վստահ եմ, որ այս առաջարկը դուր կգա մեր բաժանորդներին եւ նրանց կյանքը կդարձնի ավելի լավը», - ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:

12:38 | 13.10.17 | Новости | 22446
В офисах продаж и обслуживания Beeline можно приобрести в кредит брендированный смартфон Beeline Smart 8.
«Стоимость мобильного телефона составляет 24 тыс. драмов. Смартфон можно приобрести также в кредит в рамках исключительного договора с Юнибанк. В этом случае клиент за год будет ежемесячно платить 2000 драмов, включая комиссионные. Кроме того, все покупатели вместе с телефоном получат возможность бесплатного пользования тарифным планом «Смарт 1500»,- говорится в сообщении.
«Как вы знаете, Beeline делает все для того, чтобы разработать для клиентов доступные и простые предложения. Мы уверены, что в 21-м веке каждый имеет право пользоваться интернетом и его преимуществами, и это был еще один шаг на пути достижения этой цели. Уверен, что это предложение понравится нашим абонентам и сделает их жизнь лучше», - отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.