12:38 | 13.10.17 | Նորություններ | 22448
Beeline-ի վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներում հնարավոր է ապառիկով գնել Beeline Smart 8 բրենդավորված սմարթֆոնը:
«Հեռախոսի արժեքը 24 հազար դրամ է եւ այն կարելի է ձեռք բերել նաեւ ապառիկով՝ Յունիբանկի հետ բացառիկ պայմանագրի շրջանակում։ Այդ դեպքում հաճախորդը մեկ տարվա ընթացքում ամսական կվճարի 2000 դրամ սմարթֆոնի գումար եւ բանկի վճարներ։ Բացի այդ, բոլոր գնորդները հեռախոսի հետ ստանալու են «Սմարթ 1500» սակագնային փաթեթից մեկ ամիս անվճար օգտվելու հնարավորություն»,- ասված է հաղորդագրությունում:
«Ինչպես գիտեք, Beeline-ն անում է ամեն ինչ, հաճախորդներին հասանելի եւ պարզ առաջարկներ տրամադրելու համար։ Մենք հավատացած ենք, որ 21-րդ դարում յուրաքանչյուր ոք իրավունք ունի օգտվել ինտերնետից եւ դրա առավելություններից, եւ սա եւս մեկ քայլ էր այդ նպատակին հասնելու ուղղությամբ։ Վստահ եմ, որ այս առաջարկը դուր կգա մեր բաժանորդներին եւ նրանց կյանքը կդարձնի ավելի լավը», - ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:

12:38 | 13.10.17 | News | 22447
Beeline sales and customer care offices provide clients with the opportunity to purchase Smart 8 smartphones by installments.
“The phone costs AMD 24 000. Within the frames of the exclusive contract with Unibank, clients can also make the payment by installments. This offer with one-year repayment period allows clients to monthly pay AMD 2000 for the smartphone and bank’s commission. In addition to the phone, they will get a one-month opportunity to use Smart 1500 tariff plan free of charge,” the statement reads.
“As you already know, Beeline does everything possible to provide subscribers with its simple and convenient services. We are convinced that everyone has the right to access Internet and its advantages in the 21st century, and this is just another step we take in that direction.  I am sure that our subscribers will like this offer, which will change their lives for the better,” Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin said.