12:46 | 10.11.17 | Նորություններ | 23126
Այսօրվանից Ucom շարժական կապի բոլոր բաժանորդները հնարավորություն ունեն ակտիվացնելու 10 գիգաբայթ ծավալով նոր ինտերնետ փաթեթը՝ 5000 դրամով:
Կանխավճարային ծառայության բաժանորդները կկարողանան այն ակտիվացնել՝ հավաքելով *205*5# հրահանգը, իսկ հետվճարային ծառայության բաժանորդները՝ *200*5#-ը:
Փաթեթի վավերականության ժամկետը 30 օր է: Բաժանորդները կարող են վերահսկել սպառված մեգաբայթերի քանակը, ստուգել փաթեթի մնացորդը եւ վավերականության ժամկետը` հավաքելով *205*20# կանխավճարային եւ *200*20#՝ հետվճարային ծառայության համար:
«Այս փաթեթը կբավարարի բոլոր այն բաժանորդների պահանջները, ովքեր իրենց կյանքն առանց սմարթֆոնի չեն պատկերացնում: Այս ծավալի ինտերնետ փաթեթը նախատեսված է բոլոր նրանց համար, ովքեր գերադասում են գործնական նամակին պատասխանել նույն վայրկյանին ու ցանկացած վայրից, կամ նախընտրում են մտերիմների հետ հիմնականում առցանց զրույցի տարբերակը»,- նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը:
Ընկերությունը հիշեցրել է, որ միաժամանակ հնարավոր է ակտիվացնել մի քանի փաթեթ: Ինտերնետ փաթեթները հնարավոր է օգտագործել այն դեպքում, երբ բաժանորդի հեռախոսահամարը գտնվում է ակտիվ շրջանում եւ բաժանորդը ռոմինգում չէ:

12:46 | 10.11.17 | News | 22278
From now on all Ucom mobile subscribers shall have an opportunity to activate a new internet bundle of 10 GB at the rate of 5000 AMD.
The Prepay service customers will be able to activate it by dialing *205*5# command, while Postpay service ones will dial *200*5#.
The validity period of the bundle shall be 30 days. The subscribers are free to keep control over the spent megabytes, check the remainder of the bundle and its validity period by dialing *205*20# in case they benefit from Prepay services and *200*20# for Postpay cases.
“This bundle is designed to satisfy the demands of all those subscribers, who cannot imagine their lives without smartphones. The internet bundle of this volume will interest all those, who prefer to answer their business e-mails instantly and from anywhere, or mainly choose the version of online communication with their close ones,” said Hayk Yesayan, the Director General at Ucom.
It is possible to activate several bundles at the same time. The internet bundles can be used in case the subscriber’s phone number is in active period and the subscriber himself/herself is not in roaming.