12:46 | 10.11.17 | Նորություններ | 23126
Այսօրվանից Ucom շարժական կապի բոլոր բաժանորդները հնարավորություն ունեն ակտիվացնելու 10 գիգաբայթ ծավալով նոր ինտերնետ փաթեթը՝ 5000 դրամով:
Կանխավճարային ծառայության բաժանորդները կկարողանան այն ակտիվացնել՝ հավաքելով *205*5# հրահանգը, իսկ հետվճարային ծառայության բաժանորդները՝ *200*5#-ը:
Փաթեթի վավերականության ժամկետը 30 օր է: Բաժանորդները կարող են վերահսկել սպառված մեգաբայթերի քանակը, ստուգել փաթեթի մնացորդը եւ վավերականության ժամկետը` հավաքելով *205*20# կանխավճարային եւ *200*20#՝ հետվճարային ծառայության համար:
«Այս փաթեթը կբավարարի բոլոր այն բաժանորդների պահանջները, ովքեր իրենց կյանքն առանց սմարթֆոնի չեն պատկերացնում: Այս ծավալի ինտերնետ փաթեթը նախատեսված է բոլոր նրանց համար, ովքեր գերադասում են գործնական նամակին պատասխանել նույն վայրկյանին ու ցանկացած վայրից, կամ նախընտրում են մտերիմների հետ հիմնականում առցանց զրույցի տարբերակը»,- նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը:
Ընկերությունը հիշեցրել է, որ միաժամանակ հնարավոր է ակտիվացնել մի քանի փաթեթ: Ինտերնետ փաթեթները հնարավոր է օգտագործել այն դեպքում, երբ բաժանորդի հեռախոսահամարը գտնվում է ակտիվ շրջանում եւ բաժանորդը ռոմինգում չէ:

12:46 | 10.11.17 | Новости | 23178
С сегодняшнего дня все мобильные абоненты Ucom будут иметь возможность активации нового пакета интернета объемом в 10 ГБ за 5000 драмов.
Абоненты предоплатных услуг смогут активировать его, набрав команду *205*5#, а абоненты постоплатных тарифных планов – команду *200*5#.
Срок действия пакета составляет 30 дней. Абоненты смогут контролировать количество потраченных мегабайтов, проверять остаток пакета и срок его действия, набрав *205*20# в случае если используют предоплатные услуги, и команду *200*20# при использовании постоплатных тарифных планов.
«Данный пакет удовлетворит требования всех тех абонентов, которые не представляют своей жизни без смартфонов. Пакет интернета с таким объемом предназначен для всех тех, кто предпочитает отвечать на деловые письма в ту же секунду и из любого местоположения, или же в основном общается со своими близкими через интернет»,– отметил генеральный директор компании Ucom Айк Есаян.
Одновременно можно активировать несколько пакетов. Пакеты интернета можно использовать в том случае, если телефонный номер абонента находится в активном периоде, а сам абонент не находится в роуминге.