12:12 | 13.02.18 | Նորություններ | 20624
Սյունիքի մարզի հարավարեւմտյան մասում գտնվող Ագարակ քաղաքում՝ Իրանի հետ սահմանից 2-3 կմ հեռավորության վրա, արդեն գործում է Ucom ընկերության վաճառքի եւ սպասարկման կենտրոնը։
«Մենք ուրախ ենք, որ Ագարակի բնակիչները հնարավորություն են ստացել դիտելու որակյալ հեռուստաբովանդակություն, ինչպես նաեւ օգտվելու արագ ֆիքսված ու շարժական ինտերնետից եւ որակյալ հեռախոսակապից։ Ucom-ի շարժական ինտերնետն, ինչպես գիտեք, 2017 թվականին ճանաչվեց Հայաստանում ամենաարագը։ Որպես հայկական ընկերություն՝ մենք ոչ միայն շնորհակալ ենք հենց հայկական ընկերությանը վստահելու համար, այլեւ ջանալու ենք նույն ծառայությունները մատուցել Հայաստանի բոլոր բնակավայրերում»,- նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը։
«Շատ գոհ եմ մատուցվող ծառայությունների որակից՝ հեռուստատեսություն, ինտերնետ, հեռախոսակապ։ Եկել եմ պայմանագիրս վերակնքելու»,- ասել է Ucom ընկերության 2 տարվա հավատարիմ բաժանորդ Հասմիկ Գեւորգյանը։
«Խորհուրդ կտամ բոլորին օգտվել այս օպերատորի ծառայություններից։ Անկախ ընտրած սակագնային փաթեթից՝ կապի արագությունն ուղղակի հրաշալի է»,- իր գոհունակությունն է հայտնել Ucom-ի մեկ այլ բաժանորդ Լեւոն Ավանեսյանը։
«Ագարակի վաճառքի եւ սպասարկման կենտրոնի ղեկավար Անի Բաղրամյանի խոսքով՝ չնայած Ucom-ի ֆիքսված ծառայությունները վաղուց հասանելի են Ագարակի բնակիչներին, սակայն վաճառքի եւ սպասարկման կենտրոնը նոր է դռները բացել ներկա եւ ապագա բաժանորդների առջեւ։ Հաճախորդները հիմնականում երիտասարդ են ու խստապահանջ։ Նրանց համոզմամբ ինտերնետը պետք է լինի միայն գերարագ, հեռուստաալիքների ընտրությունը՝ մեծ ու որակյալ հեռուստաբովանդակությամբ։ Այսօր Ucom-ը հենց այն հայկական ընկերությունն է, որը լիարժեք բավարարում է ամենախիստ բաժանորդների պահանջները»,- ասված է հաղորդագրությունում:

12:12 | 13.02.18 | Новости | 21633
В городе Агарак, расположенном в Сюнийской области на юго-западе Армении, всего в 2-3 км от границы с Ираном уже действует центр продаж и обслуживания абонентов Ucom.
«Мы рады, что жители Агарака получили возможность смотреть качественный телевизионный контент, а также воспользоваться быстрым фиксированным и мобильным интернетом и высококачественной телефонной связью. Мобильный интернет Ucom, как Вы знаете, в 2017 году был признан самым быстрым в Армении. Как армянская компания мы не только благодарны за доверие именно армянскому оператору, но и будем стараться предоставить идентичные услуги во всех регионах страны», - отметил генеральный директор компании Ucom Айк Есаян.
«Я очень довольна качеством услуг: телевидением, интернетом, телефонией. Вот пришла, чтобы продлить контракт», - сказала Асмик Геворгян, верный абонент Ucom в течение уже 2 лет.
«Я бы посоветовал всем воспользоваться услугами данного оператора. Вне зависимости от выбранного тарифного пакета, скорость связи просто замечательна», - выразил свое удовлетворение другой абонент Ucom – Левон Аванесян.
«По словам руководителя центра продаж и обслуживания абонентов Ucom в Агараке Ани Баграмян, несмотря на то, что фиксированные услуги Ucom уже давно доступны всем жителям Агарака, сам центр продаж лишь только открыл свои двери для текущих и будущих абонентов. Абоненты в основном молодые и требовательные. По их убеждению интернет должен быть исключительно высокоскоростным, а выбор телеканалов большим и с качественным телевизионным контентом. На сегодняшний день Ucom именно та армянская компания, которая полностью отвечает требованиям самых строгих клиентов»,- говорится в сообщении.