17:24 | 14.02.18 | Նորություններ | 20994
ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը տեղեկացնում է, որ «STARTPHONE 10 500» սակագնային պլանին բաժանորդագրվելիս 39 000 դրամ կանխավճար վճարելու դեպքում՝ բաժանորդագրության ժամկետը կկազմի 18 ամսվա փոխարեն՝ 12, իսկ 24 ամսվա փոխարեն՝ 18 ամիս:
«ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը ներկայացնում է «STARTPHONE 10 500» սակագնային պլանին ավելի կարճաժամկետ բաժանորդագրվելու հնարավորության առաջարկ՝ հաշվի առնելով բաժանորդների ցանկությունը: Բաժանորդի հետ ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի հետադարձ կապը թույլ է տալիս մշտապես բարելավել ու կատարելագործել ծառայություններն ու դրանց տրամադրման պայմանները՝ դրանք առավելագույնս համապատասխանեցնելով բաժանորդի փոփոխվող կարիքներին»,- ասել է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:
«STARTPHONE 10 500» սակագնային պլանի շրջանակում ֆիքսված 10 500 դրամ ամսավճարի դիմաց յուրաքանչյուր ամիս բաժանորդը ստանում է 10 000 ՄԲ ինտերնետ, 5000 րոպե ներցանցային խոսելաժամանակ, 50 րոպե դեպի ՀՀ այլ ցանցեր եւ 1000 SMS` ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի ցանցում ուղարկելու հնարավորություն:

ВиваСелл-МТС сообщает, что подписавшись на тарифный план «STARTPHONE 10 500» и внеся предоплату в размере 39 000 драмов, срок подписки составит 12 месяцев вместо прежних 18 месяцев и 18 месяцев вместо прежних 24.
«Учитывая пожелания абонентов, ВиваСелл-МТС предоставляет возможность подписаться на тарифный план «STARTPHONE 10 500» на более короткий срок. Обратная связь ВиваСелл-МТС с абонентами позволяет постоянно улучшать и совершенствовать услуги и их условия, привести их в максимальное соответствие меняющимся требованиям клиента»,- отметил генеральный директор ВиваСелл-МТС Ральф Йирикян.
В рамках тарифного плана « STARTPHONE 10 500» за фиксированную плату в размере 10 500 драмов абонент ежемесячно получает 10 000 МБ интернета, 5000 минут разговорного времени внутри сети, 50 минут в направлении других сетей Армении и 1000 SMS внутри сети ВиваСелл-МТС.