12:39 | 05.03.18 | Նորություններ | 23934
Առաջարկի շրջանակում, որը գործում է մինչեւ 2018թ. ապրիլի 10-ը, սմարթֆոնի գինը կազմում է 52 800 դրամ, ընդ որում՝ 10 000 դրամը փոխանցվում է բաժանորդի հաշվին` «Սմարթ 1500» կամ «Սմարթ 1500 Մարզային» սակագնային փաթեթներից որեւէ մեկին միանալու դեպքում։
Սմարթֆոնները հասանելի են նաեւ ապառիկով։
«Ձգտելով Beeline-ի ծառայությունները դարձնել առավել պարզ եւ հարմար՝ մենք մտածում ենք ոչ միայն սակագների մասին, այլեւ հասանելի եւ որակյալ սարքերի, որ կարող ենք առաջարկել հաճախորդներին։ Xiaomi նոր սմարթֆոնը հիանալի համատեղում է բարձր արդյունավետությունը, գրավիչ դիզայնն ու գինը։ Մենք դրան ավելացրել ենք նաեւ մեր ամենատարածված եւ արդիական սակագնային պլանը եւ ուրախ ենք գարնանային տոներին ընդառաջ հանդես գալ ոչ միայն պարզ, այլեւ շահավետ առաջարկով»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։

12:39 | 05.03.18 | Новости | 23081
Beeline объявляет о старте продаж смартфона Xiaomi Redmi 5A с подключением  к предоплатному тарифному плану «Смарт 1500» или «Смарт 1500 региональный».
В рамках предложения, которое действует до 10 апреля 2018 года, цена смартфона составляет 52 800 драмов, при этом 10 000 драмов начисляется на счет абонента. Смартфоны доступны также в кредит.
«Стараясь сделать услуги Beeline максимально простыми и удобными, мы думаем не только о тарифах, но и о доступном и качественном оборудовании, которое можем предложить клиентам. Новый смартфон от Xiaomi очень удачно сочетает в себе производительность, привлекательный дизайн и стоимость. Мы добавили к этому наш самый популярный и актуальный тарифный план и рады в преддверии весенних праздников предложить клиентам не только простое и удобное, но и очень выгодное предложение», - отметил Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.