14:07 | 30.03.18 | Նորություններ | 35862
Beeline-ը հայտարարում է երկու առաջարկի գործարկման մասին, որոնցից կարող են օգտվել երկրի ավելի քան մեկ միլիոն բնակիչներ։
Հայաստանում Beeline-ի ֆիքսված հեռախոսակապի ֆիզիկական անձ հանդիսացող բաժանորդներն այսուհետ կարող են անվճար եւ անսահմանափակ զանգեր կատարել դեպի Ռուսաստանի Beeline բջջային ցանց: Բացի այդ, նրանք կարող են զանգեր իրականացնել դեպի Ռուսաստանի ֆիքսված հեռախոսացանց ընդամենը 15 դրամ/րոպե սակագնով:
«Մենք շարունակում ենք ֆիքսված կապի ծառայությունները դարձնել էլ ավելի հարմար եւ հասանելի մեր հաճախորդների համար։ Նախկինում նման առաջարկ չի եղել, եւ սա հիանալի հնարավորություն է մեր բաժանորդների համար շփվելու Ռուսաստանում գտնվող իրենց ընկերների եւ հարազատների հետ՝ առանց անհանգստանալու սակագների եւ զանգի տեւողության մասին։ Մեր ֆիքսված կապի բաժանորդներ են ավելի քան 400 000 ընտանիքներ Հայաստանում, եւ այժմ քաղաքային հեռախոսից Ռուսաստան զանգելը նրանց համար ոչ միայն հարմար է, այլ նաեւ հնարավորինս մատչելի»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Նոր հնարավորությունից օգտվելու համար բաժանորդներից կպահանջվի հավաքել անհրաժեշտ համարը միջազգային կոդով, կամ զանգահարել *88* կոդի միջոցով։

14:07 | 30.03.18 | Новости | 34972
Beeline объявляет о запуске двух беспрецедентных предложений, которыми могут воспользоваться более миллиона жителей Армении.
Все физические лица – абоненты фиксированной телефонной связи Beeline в Армении теперь могут бесплатно и без ограничений звонить на мобильные номера Beeline в России. Также абоненты городской связи могут совершать звонки на все российские стационарные телефоны всего за 15 драмов за минуту разговора.
«Мы продолжаем делать услуги фиксированной связи удобнее и доступнее для наших клиентов. В прошлом такого предложения не было, и это отличная возможность для наших абонентов общаться с родственниками и друзьями в России, не беспокоясь о тарифах и продолжительности звонка. Более 400 000 семей по всей Армении являются абонентами нашей фиксированной связи, и теперь звонить в Россию с городского телефона для них не только удобно, но и максимально доступно», - отметил Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
От абонентов не требуется никаких дополнительных действий для того, чтобы воспользоваться новой уникальной возможностью. Как и раньше, можно прямо набирать вызываемый номер в международном формате, либо звонить через код *88*. Предложение действует до 15 января 2019 года.