16:18 | 14.06.18 | Նորություններ | 13620
Սեպտեմբերի 7-ին Երեւանում Skill.am-ի նախաձեռնությամբ իրականացվող #WTSA («Համաշխարհային թոփ բանախոսները Հայաստանում») նախագծի շրջանակում հանդես կգա ականավոր շվեդ տնտեսագետ Կյել Նորդստրյոմը:
Միջոցառման գլխավոր գործընկերն է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը:
Կյել Նորդստրյոմը հանդես կգա «Business in FAANG style. ապագա առաջնորդների եւ կազմակերպությունների ռազմավարություն» դասախոսությամբ:
Դասախոսությունն անցկացվելու է անգլերենով՝ ռուսերեն համաժամանակյա թարգմանությամբ:
Կյել Նորդստրյոմը բիզնես ոլորտի՝ ներկայում ամենապահանջարկված մտածողներից մեկն է։ 1999թ. լույս տեսած Funky business համաշխարհային բեսթսելերն անդրադառնում է 21-րդ դարի նոր բիզնես միտումներին: Նորդստրյոմի հետազոտություններն ու խորհրդատվական գործունեությունը կենտրոնացած են միջազգային կորպորացիաների ռազմավարական կառավարման եւ գլոբալացման գործընթացների վրա:

16:18 | 14.06.18 | Новости | 13662
7 сентября в рамках проекта #WTSA («World’s Top Speakers in Armenia»), реализуемого по инициативе Skill.am, в Ереване выступит знаменитый шведский экономист Кьелл Нордстрем.
Главный спонсор мероприятия – компания ВиваСелл-МТС.
Кьелл Нордстрем выступит с лекцией на тему «Business in FAANG style: стратегия будущих лидеров и организаций».
Лекция пройдет на английском с синхронным переводом на русский.
Кьел Нордстрем – один из самых востребованных мыслителей современности в сфере бизнеса. Вышедший в свет в 1999 году мировой бестселлер «Funky business» рассматривает новые бизнес-тенденции 21 века. Исследования и консалтинговая деятельность Нордстрема сосредоточены на стратегическом управлении международными корпорациями и процессами глобализации.