12:58 | 22.06.18 | Նորություններ | 15024
Ամառային արձակուրդների շրջանին ընդառաջ՝ Beeline-ը հայտարարում է թարմացված «Ռոումինգ փաթեթ» ծառայության գործարկման մասին։
Զանգերի արժեքը ծառայության շրջանակում կազմում է 150 դր/րոպե, իսկ ինտերնետը հասանելի է 10 դր/ՄԲ սակագնով։
«Ամառային արձակուրդների շրջանը սկսվում է, եւ Beeline-ն ուրախ է առաջարկել բարելավված «Ռոումինգ փաթեթ» ծառայությունը, որում հիմնական շեշտը դրել ենք ռոումինգում բջջային ինտերնետի արժեքի վրա։ Հետադարձ կապը մեր հաճախորդներից ցույց է տալիս, որ ամենից շատ նրանց հետաքրքրում է հենց համացանցից օգտվելը, եւ ես հույս ունեմ, որ մեր նոր առաջարկը կդարձնի ռոումինգն էլ ավելի պարզ ու շահավետ, իսկ մեր հաճախորդների հանգիստը՝ ավելի հաճելի»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
«Ռոումինգ փաթեթ» ծառայությունը գործելու է Եվրոպայի եւ Հյուսիսային Ամերիկայի երկրներում, ինչպես նաեւ ԱՄԷ-ում, Եգիպտոսում, Շրի Լանկայում, Իրանում, Ավստրալիայում, Բրազիլիայում, Իսրայելում, Չինաստանում եւ Թուրքիայում՝ այդ երկրների ցանկացած օպերատորներին միանալիս։
«Ռոումինգ փաթեթ» ծառայությունը միացնելու համար կանխավճարային բաժանորդները պետք է հավաքեն *255# հրահանգը։ Օրվա ընթացքում օգտագործած ծավալի մասին տեղեկություն կարելի է ստանալ *215# հրահանգով։ Հետվճարային բաժանորդները կարող են ծառայությունը ակտիվացնել *245# հրահանգով։
Ծառայությունը հասանել է մինչեւ 2018թ․ հոկտեմբերի 31-ը ներառյալ։
Beeline-ի հաճախորդները ռոումինգում ցանկացած երկրից կարող են անվճար զանգահարել բաժանորդների սպասարկման կենտրոն +374 8000 0612 համարով։

12:58 | 22.06.18 | Новости | 14157
Beeline перед началом сезона летних отпусков объявляет о запуске обновленной услуги «Роуминг пакет».
Находясь в роуминге, абоненты предоплатной и постоплатной системы расчетов мобильной связи Beeline могут по выгодным ценам принимать любые входящие звонки, совершать звонки в Армению и по местным направлениям, а также пользоваться мобильным интернетом. Именно ценам на мобильный интернет Beeline уделил особое внимание в этом сезоне.
Стоимость звонков в рамках услуги составляет 150 драмов за минуту, а интернет доступен за 10 драмов/МБ.
«Сезон летних отпусков начинается, и Beeline рад предложить улучшенную услугу «Роуминг пакет», где основной упор мы сделали на стоимость мобильного интернета в роуминге. Обратная связь от наших клиентов показала, что именно интернет интересен им больше всего, и я надеюсь, что наше новое предложение сделает роуминг еще выгоднее и проще, а отдых наших клиентов еще приятнее», - отметил Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Услуга «Роуминг пакет» будет действовать в странах Европы и Северной Америки, а также в ОАЭ, Египте, Шри-Ланке, Иране, Австралии, Бразилии, Израиле, Китае и Турции при подключении к сетям любых операторов этих стран.
Для подключения услуги «Роуминг пакет» предоплатным абонентам нужно набрать *255#. Получить информацию об использованном в течение дня объеме можно при помощи команды *215#.
Абоненты постоплатной системы расчетов могут активировать услугу, набрав *245#.
Услуга доступна до 31 октября 2018 года включительно.
Отдельно отметим, что абоненты Beeline в роуминге в любой стране могут бесплатно звонить в колл-центр по номеру +374 8000 0612.
Дополнительную информацию можно получить на сайте www.beeline.am, связавшись с оператором в чате на официальной странице Beeline Armenia в Facebook, по бесплатному номеру 0611 или в офисах Beeline.