13:13 | 14.05.19 | Նորություններ | 7773
Beeline-ը հայտարարում է «Սմարթ» սակագնային փաթեթներում ամսական շարժական ինտերնետի ծավալների ավելացման մասին։
Այսպես, «Սմարթ 1500» սակագնային փաթեթի բաժանորդները ամսական ստանալու են 3 ԳԲ շարժական ինտերնետ՝ նախկինում 1,5 ԳԲ-ի փոխարեն, իսկ «Սմարթ 2500» եւ «Սմարթ 3500» փաթեթների բաժանորդները համապատասխանաբար կստանան 5 եւ 7 ԳԲ՝ նախկին 3 եւ 4 ԳԲ-ի փոխարեն։
«Ամբողջ աշխարհում աճում են շարժական ինտերնետի օգտագործման ծավալները, իսկ օգտակար առցանց գործիքների ու նյութերի որակը բարձրանում է օրեցօր։ Եվ, որպեսզի այսօր մեր բաժանորդները հանգիստ կարողանան օգտվել իրենց սիրելի բջջային հեռախոսի հնարավորություններից, մենք Beeline-ում որոշել ենք մեծացնել շարժական ինտերնետի ծավալները մեր ամենատարածված «Սմարթ» սակագնային փաթեթներում։ Նշեմ, որ մեր բաժանորդներն այժմ յուրաքանչյուր ամիս ստանալու են գրեթե կրկնակի շատ ինտերնետ»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
«Սմարթ» սակագնային փաթեթների բաժանորդների կողմից չօգտագործված ինտերնետի ծավալը ամսվա վերջում չի զրոյացվում, այլ փոխանցվում է հաջորդ ամսվան։

13:13 | 14.05.19 | Новости | 7838
Beeline сообщает об увеличении ежемесячного объема мобильного интернета в предоплатных и постоплатных тарифных планах линейки «Смарт».
Так, абоненты тарифного плана «Смарт 1500» ежемесячно будут получать 3 ГБ мобильного интернета вместо прежних 1,5 ГБ, а абоненты «Смарт 2500» и «Смарт 3500» - соответственно 5 и 7 ГБ вместо прежних 3 и 4 ГБ.
«Объемы использования мобильного интернета растут во всем мире, а количество полезных онлайн-инструментов и качество контента растут с каждым днем. И, чтобы сегодня наши абоненты комфортно использовали все возможности своего мобильного телефона, мы в Beeline решили увеличить объем мобильного интернета в самой популярной линейке наших тарифных планов «Смарт». Отмечу, что наши абоненты теперь ежемесячно будут получать почти в два раза больше интернета», - сказал генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Отметим, что не использованный интернет у абонентов тарифных планов «Смарт» не «сгорает» в конце месяца, а переносится на следующий.