16:09 | 01.08.25 | Նորություններ | 25079
Վաճառքի եւ սպասարկման նորաբաց կենտրոնում բաժանորդները կարող են օգտվել ընկերության ֆիքսված, բջջային եւ ինտերնետ ծառայություններից, ստանալ խորհրդատվություն, ձեռք բերել հայտնի բրենդերի սմարթֆոններ, ականջակալներ, բարձրախոսներ, խելացի ժամացույցներ, Wi-Fi սարքեր, պլանշետներ եւ այլ սարքավորումներ։
Մաշտոցի 7/4 հասցեում գտնվող սպասարկման սրահում օգոստոսի 1-ից 14-ը ներառյալ Unity ցանկացած սակագնային փաթեթին 12 ամսով բաժանորդագրվելու դեպքում բաժանորդները կստանան այն 1 ամիս անվճար օգտագործելու հնարավորություն։ Միանալով Unity փաթեթին՝ բաժանորդը ստանում է ֆիքսված ինտերնետ, շարժական կապ եւ հեռուստատեսություն՝ մեկ փաթեթով եւ առավել մատչելի գնով։
«Մաշտոցի պողոտայում նոր սպասարկման կենտրոնի բացմամբ մենք շարունակում ենք ընդլայնել մեր ներկայությունը՝ բաժանորդներին ապահովելով անհատական եւ հարմարավետ սպասարկում։ Որպես հաճախորդամետ ընկերություն՝ մենք հոգ են տանում, որ մեր այցելուները այստեղ ոչ միայն պարզապես ծառայություն ստանան, այլ նաեւ զգան, որ նրանք իսկապես կարեւոր ու գնահատված են մեր համար», - նշել է Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Ucom-ը Հայաստանում ունի վաճառքի եւ սպասարկման 75 կենտրոն, որից 23-ը՝ Երեւանում, այդ թվում նաեւ վերջերս Homplex Hyper Mall-ում բացված նոր կենտրոնը։

16:09 | 01.08.25 | Новости | 25066
В новом центре продаж и обслуживания абоненты смогут воспользоваться фиксированными, мобильными и интернет-услугами компании, получать консультацию наших сотрудников и приобрести различные устройства, такие как смартфоны известных брендов, наушники, умные часы, планшеты и т. д.
С 1 по 14 августа включительно, абоненты, которые оформят подписку на любой тарифный пакет Unity сроком на 12 месяцев в центре обслуживания по адресу Маштоца 7/4, получат 1 месяц бесплатного обслуживания. Пакеты Unity включают фиксированный интернет, мобильную связь и телевидение — все эти услуги в одном пакете по более доступной цене.
«С открытием нового центра на проспекте Маштоца мы продолжаем расширять наше присутствие, обеспечивая абонентам персонализированное и удобное обслуживание. Как клиентоориентированная и заботливая компания, мы стремимся к тому, чтобы посетители не просто получали здесь услуги, но и чувствовали себя по-настоящему важными и ценными для нас», — отметил генеральный директор Ucom Ральф Йирикян.
Отметим, что Ucom располагает 75 центрами продаж и обслуживания по всей Армении, 23 из которых находятся в Ереване, включая недавно открывшийся центр в Homplex Hyper Mall.