10:52 | 20.03.09 | Նորություններ | 7184
“ԱրմենՏել” ընկերությունում (Beeline ապրանքանիշ) ստեղծվել է ֆիքսված հեռախոսակապի բաժանորդների տեխնիկական աջակցության միասնական համակարգ:
Ինչպես այսօր ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ին տեղեկացրել են ընկերությունում, հավաքելով 1-00 համարը, “ԱրմենՏելի” բաժանորդները կարող են դիմել մասնագետների օգնությանը:
Մինչ այս ծառայության գործարկումը ֆիքսված հեռսախոսակապի բաժանորդների տեխնիկական խնդիրները լուծվում էին բնակության վայրի ԱՀԿ-ներ զանգահարելու միջոցով:
Սպասարկման խմբում աշխատում են 12 մասնագետներ, ովքեր ամեն օր ժամը 9:00-ից մինչեւ 20:00-ն խորհրդատվություն են տրամադրում եւ անսարքությունների վերացման հայտեր ձեւակերպում:
“Տեղեկատվական հոսքերի նման միավորման շնորհիվ ընկերությունը հայտերի կատարման վերահսկման ու ցանցի արդյունավետ ախտորոշման լրացուցիչ հնարավորություններ է ստանում: Մենք դա չափազանց կարեւոր ենք համարում մեր ծառայությունների որակի անընդհատ բարելավման տեսանկյունից”,- նշել է “ԱրմենՏելի” բաժանորդների սպասարկման ծառայության ղեկավար Բուրաստան Մովսիսյանը:

10:52 | 20.03.09 | News | 7188
Yerevan /Mediamax/. Single center to support fixed connection customers is set up in “ArmenTel” Company (Beeline trademark).
As Mediamax was told in the company today, dialing 1-00, “ArmenTel” subscribers may turn to receive competent help.
Before the launch the given service, problems of landline connection subscribers were solved through calls to ATS according to the address of the subscriber.
The service team includes 12 specialists, who consult subscribers from 9:00 to 20:00 and register requests for eliminating malfunctions.
“Due to such pooling of information flows, the Company gains additional opportunities to trace fulfillment of requests and efficient troubleshooting of our network. We consider this extremely important for constant improvement of the quality of our services”, Burastan Movsisyan, Head of “ArmenTel” Customer Maintenance Service stated.