10:52 | 20.03.09 | Նորություններ | 7184
“ԱրմենՏել” ընկերությունում (Beeline ապրանքանիշ) ստեղծվել է ֆիքսված հեռախոսակապի բաժանորդների տեխնիկական աջակցության միասնական համակարգ:
Ինչպես այսօր ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ին տեղեկացրել են ընկերությունում, հավաքելով 1-00 համարը, “ԱրմենՏելի” բաժանորդները կարող են դիմել մասնագետների օգնությանը:
Մինչ այս ծառայության գործարկումը ֆիքսված հեռսախոսակապի բաժանորդների տեխնիկական խնդիրները լուծվում էին բնակության վայրի ԱՀԿ-ներ զանգահարելու միջոցով:
Սպասարկման խմբում աշխատում են 12 մասնագետներ, ովքեր ամեն օր ժամը 9:00-ից մինչեւ 20:00-ն խորհրդատվություն են տրամադրում եւ անսարքությունների վերացման հայտեր ձեւակերպում:
“Տեղեկատվական հոսքերի նման միավորման շնորհիվ ընկերությունը հայտերի կատարման վերահսկման ու ցանցի արդյունավետ ախտորոշման լրացուցիչ հնարավորություններ է ստանում: Մենք դա չափազանց կարեւոր ենք համարում մեր ծառայությունների որակի անընդհատ բարելավման տեսանկյունից”,- նշել է “ԱրմենՏելի” բաժանորդների սպասարկման ծառայության ղեկավար Բուրաստան Մովսիսյանը:

10:52 | 20.03.09 | Новости | 7264
Ереван /Медиамакс/. В компании «АрменТел» (торговый знак Beeline) создан единый центр поддержки клиентов фиксированной связи.
Как сообщили сегодня Медиамакс в компании, набрав номер 1-00, абоненты «АрменТел» могут обращаться за квалифицированной помощью.
До запуска этой услуги технические проблемы абонентов фиксированной связи решались через звонки в АТС по месту жительства абонента.
В обслуживающей группе работают 12 специалистов, которые консультируют абонентов ежедневно с 9:00 до 20:00 и оформляют заявки на устранение неполадок.
«Благодаря подобному объединению информационных потоков компания получает дополнительные возможности для отслеживания исполнения запросов и эффективной диагностики нашей сети. Мы считаем это крайне важным для постоянного улучшения качества наших услуг», - отметила руководитель Службы обслуживания клиентов «АрменТел» Бурастан Мовсисян.