15:10 | 25.03.09 | Նորություններ | 5367
Երեւան /Մեդիամաքս/. “Արմենիան Դեյթաքոմ Քամփնի” (ADC) ինտերնետ պրովայդերն այսօր հայտարարել է նոր ապրանքատեսակի գործարկման եւ իր գրեթե բոլոր ծառայություններին միանալու սակագների իջեցման մասին:
Ինչպես այսօր ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ գործակալությանը տեղեկացրել են ADC-ի մամլո ծառայությունում, նոր “Ինտերնետ Օֆիս Մինի” ապրանքատեսակը մշակվել է հատուկ փոքր ընկերությունների համար. ամսեկան վճարի մակարդակը մատչելի է, իսկ թողունակությունը լիովին համապատասխանում է անհրաժեշտ պահանջներին:
ADC-ն իջեցրել է հետեւյալ ծառայություններին միանալու սակագները. “Ինտերնետ Օֆիս”, “Ինտերնետ Օֆիս Պրովայդերների համար”, “Ինտերնետ Էնթերփրայս(CIR)” եւ “Դատա Պրո”: Թվարկված ծառայությոնների միացման արժեքը ներկայումս 50.000 դրամ է:
ADC-ն ստեղծել եւ Երեւանում շահագործում է ավելի քան 400 կմ երկարությամբ եզակի օպտիկամալուխային հեռահաղորդակցային ցանց:

15:10 | 25.03.09 | News | 5349
Yerevan /Mediamax/. “Armenian Datacom Company” internet provider (ADC) announced the launch of a new product and reduction in connection fees to almost all its services today.
As Mediamax was told in the press service of ADC today, the new “Internet Office Mini” product is specially designed for small and medium sized organizations: the monthly fees of this service are affordable for these organizations, the bandwidths satisfy their needs.
ADC has reduced its connection fee for the following services: “Internet Office”, “Internet Office for ISPs”, “Internet Enterprise Pro (CIR)” and “Data Pro”. To connect to the mentioned services the subscribers should pay 50 000 AMD connection fee.
ADC has set up and operates a unique fiber-optic telecommunication network with the length of over 400km in Yerevan.