10:05 | 11.07.09 | Նորություններ | 5864
Երեւան /Մեդիամաքս/. «Վիվասել-ՄՏՍ» բջջային օպերատորը հայտարարել է կոմունալ ծառայությունների դիմաց վճարումների ընդունման մեկնարկի մասին:
Ինչպես հաղորդել են ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ին ընկերության մամլո ծառայությունում, սկզբնական փուլում ջրի, էլեկտրաէներգիայի, գազի եւ կապի ծառայությունների դիմաց վճարումները կընդունվեն «Վիվասել-ՄՏՍ»-ի սպասարկման 13 կենտրոններում:
Մինչեւ հուլիսի վերջ այդ ծառայությունը մատչելի կլինի «Վիվասել-ՄՏՍ»-ի սպասարկման 40 կենտրոններում` 19 Երեւանում եւ 21-ը` Հայաստանի բոլոր մարզերում:
Նոր նախագիծն իրագործվում է «ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ի` էլեկտրոնային վճարումների իրականացման ծառայությունների մատակարար «Կվադրակոմ» ընկերության հետ համատեղ:
Մեկնաբանելով նոր ծառայությունը, «ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանն ասաց.
«Ավելին, քան օպերատոր. ահա մեր տված խոստումը, ինչին եւ ուղղված են մեր ամենօրյա ջանքերը: Նոր համակարգն իսկապես վերափոխում է հաճախորդների սպասարկման գործընթացը, քանի որ այն մեզ հնարավորություն է տալիս մատուցել լավագույն սպասարկում յուրաքանչյուր հաճախորդին, ով կայցելի մեր սպասարկման կենտրոն»:

Yerevan /Mediamax/. Mobile operator VivaCell-MTS announced the launch of a new innovative way of paying monthly utility bills.
From now on VivaCell-MTS Service Centers become one-stop shop for making payments
for natural gas, water, electricity and communication services, Mediamax was told at the company's press service.
At the initial phase of the project, the service will be introduced in 13 Service Centers of the Company. By the end of July, it will be available in 40 Service Centers of VivaCell-MTS (19 in Yerevan 21 in all regions).
The new project is implemented in partnership with Quadracom, one of the electronic dealers of VivaCell-MTS.
“More than operator, that’s what we promised and that’s what we aim every day at delivering. VivaCell-MTS is pleased to offer the population of Armenia a new way to pay their monthly utility bills that saves both their time and energy, and in a convenient advanced setting. This newly-introduced system is a revolutionary approach in customer experience as it enables us to offer the best possible customer service to everyone who visits our service centers”, commented VivaCell-MTS General Manager Ralph Yirikian.