13:23 | 09.09.09 | Նորություններ | 5367
Երեւան /Մեդիամաքս/. Սեպտեմբերի 15-ին Beeline-ի բաժանորդների սպասարկման նոր գլխամասային գրասենյակ կբացվի Հյուսիսային պողոտայում:
Այդ մասին այսօր ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ի հետ հարցազրույցում հայտարարել է “ԱրմենՏել” ընկերության (Beeline ապրանքանիշ) գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Նա նշել է, որ Հայաստանում իր աշխատանքի հինգ ամիսների ընթացքում վաճառքի գրասենյակներում բաժանորդների սպասարկման որակը “զգալիորեն բարելավվել է”: Իգոր Կլիմկոն նշել է, որ ծրագիրը շարունակական բնույթ է կրում, եւ նոր գրասենյակը սպասարկելու է ոչ միայն ֆիզիկական անձանց, այլեւ կորպորատիվ հաճախորդների:
Նրա խոսքերով, բաժանորդների սպասարկման որակի բարձրացման ծրագրի շրջանակներում ընկերության երեւանյան եւ մարզային գրասենյակների աշխատակիցները վերապատրաստում են անցնում: Իգոր Կլիմկոն հայտնել է նաեւ ԶԼՄ-ների հետ համագործակցելու մտադրության մասին` նրանցից բաժանորդների բողոքները ստանալու նպատակով:
Beeline-ի գլխավոր տնօրենն ասել է, որ, որպես կանոն, բաժանորդները խուսափում են իրենց բողոքներն անմիջապես սպասարկման գրասենյակներ ներկայացնելուց եւ նամակներ են ուղարկում ԶԼՄ-ներին: “Մենք մտադիր ենք համագործակցել մամուլի հետ եւ հնարավորինս լուծել բոլոր վիճահարույց խնդիրները”, - ասել է Իգոր Կլիմկոն:

13:23 | 09.09.09 | Новости | 5408
Качество обслуживания абонентов в офисах продаж Beeline за последние месяцы существенно улучшилось, считает Игорь Климко
Ереван /Медиамакс/. Новый флагманский офис Beeline откроется 15 сентября на Северном проспекте в Ереване.
Об этом сегодня в интервью Медиамакс заявил генеральный директор компании “АрменТел” (бренд Beeline) Игорь Климко.
Он отметил, что за пять месяцев его работы в Армении качество обслуживания абонентов в офисах продаж «существенно улучшилось». Игорь Климко отметил, что программа носит продолжительный характер, и новый флагманский офис будет ориентирован не только на обслуживание физических лиц, но и корпоративных клиентов.
По его словам, в рамках программы повышения качества обслуживания абонентов сотрудники ереванских и региональных офисов компании проходят обучение. Игорь Климко сказал также о намерении сотрудничать со СМИ с целью их привлечения в качестве общественных приемных жалоб абонентов.
Генеральный директор Beeline сказал, что, как правило, абоненты избегают предъявления своих жалоб непосредственно в офисах обслуживания абонентов и направляют свои письма СМИ. “Мы намерены начать сотрудничать с прессой и по возможности давать разрешение всем спорным вопросам”, - сказал Игорь Климко.