17:15 | 29.10.09 | Նորություններ | 4153
Երեւան /Մեդիամաքս/. “Ես ուրախ եմ Հայաստան Orange-ի մուտքին թե որպես հայ, եւ թե որպես մրցակից”,- հայտարարել է VivaCell-MTS-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:
Ինչպես հաղորդում է ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ը, այսօր Սեւան քաղաքում հանդես գալով ՀՀ բոլոր մարզերում 3G ցանցի գործարկմանը նվիրված մամլո ասուլիսում` Ռալֆ Յիրիկյանն ասել է, որ ուրախ է հայաստանյան շուկա Orange-ի մուտքին, քանի որ այդ ընկերությունն իր ավանդն է ներդնում երկրի տնտեսության զարգացման գործում եւ ապահովում է հազարավոր ընտանիքների եկամուտը: “Որպես մրցակից ես եւս ողջունում եմ նոր օպերատորի մուտքը, քանի որ դա կնպաստի Հայաստանի կապի համակարգի զարգացմանը”,- ասել է Ռալֆ Յիրիկյանը:
Նրա խոսքերով, VivaCell-MTS-ը շարունակելու է անել հնարավոր ամեն ինչ ՀՀ բջջային կապի շուկայում առաջատարի իր դիրքերը պահպանելու համար: “Չկա այնպիսի մի բան, որը կարող է առաջարկել մեր որեւէ մրցակից եւ որը չենք կարող առաջարկել մենք”, - հայտարարել է VivaCell-MTS-ի գլխավոր տնօրենը:

17:15 | 29.10.09 | News | 4152
Yerevan /Mediamax/. "I am glad for "Orange" arrival in Armenia and both as an Armenian and a competitor", stated "VivaCell-MTS" General Manager Ralph Yirikian.
Mediamax informs that speaking at news conference dedicated to 3G network launch in all the regions of Armenia take place in Sevan, Ralph Yirikian said that he is glad for "Orange" entry to Armenian market, as this company makes its contribution to economic development of the country and provides income for thousands of families. "As a competitor I also welcome the new operator`s arrival, as it will contribute to communication system development in Armenia", said Ralph Yirikian.
He said that "VivaCell-MTS" will continue to do its best to maintain the leadership in the market of mobile connection in Armenia. "There is nothing that any of our competitors can offer, that we cannot offer to our customers", stated "VivaCell-MTS" General Manager.