16:43 | 21.01.10 | Նորություններ | 4536
Երեւան /Մեդիամաքս/. Աշխատակիցների ջանքերը պետք է գնահատել նրանց տարիքից կամ սեռից անկախ, հայտարարել է «ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:
Ինչպես ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ին հայտնել են ընկերության մամուլի ծառայությունում, Ռալֆ Յիրիկյանն այդ մասին ասել է «Հայաստանի երիտասարդ կանանց ասոցիացիա» ՀԿ ներկայացուցիչների հետ հանդիպման ընթացքում:
«ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանն ընդգծել է, որ արդյունավետ կառավարման ուղին սկսվում է ընկերության ներսում բարոյական արժեքների վրա հիմնված մենեջմենթի քաղաքակիրթ մոդելից եւ յուրաքանչյուրի նկատմամբ հոգատար վերաբերմունքից` բացառելով որեւէ խտրականություն:
«Անկախ զբաղեցրած դիրքից եւ պատասխանատվության չափաբաժնից` հարգանքը պետք է բացարձակ արժեք լինի բոլորի համար: Միայն պահանջելը եւ ոչինչ չտալը անհեռանկարային մոդել է: Մենք վստահ ենք, որ հարգանքը ծնում է պատասխանատվության, նվիրվածության եւ ընկերության բարօրության համար առաջադրված խնդիրներին հասնելու պատրաստակամության զգացում: Աշխատակիցների ջանքերը պետք է գնահատել նրանց տարիքից կամ սեռից անկախ»,- ասել է Ռալֆ Յիրիկյանը:

16:43 | 21.01.10 | Новости | 4585
Ереван /Медиамакс/. Усилия сотрудников нужно ценить независимо от их возраста или пола, заявил гендиректор «ВиваСелл-МТС» Ральф Йирикян.
Как сообщили Медиамакс в пресс-службе компании, Ральф Йирикян сказал об этом на встрече с представителями НПО «Ассоциация молодых женщин Армении».
Гендиректор «ВиваСелл-МТС» Ральф Йирикян подчеркнул, что путь к эффективному управлению начинается с введения цивилизованной модели менеджмента, основанной на моральных ценностях внутри компании и бережному отношению к каждому, исключения какой-либо дискриминации.
«Независимо от статуса и степени ответственности, уважение должно быть абсолютной ценностью для всех. Требовать и ничего не давать взамен - бесперспективный подход. Мы убеждены, что уважение вызывает чувство ответственности, преданности и готовности к достижению поставленных задач для блага компании. Усилия сотрудников нужно ценить независимо от их возраста или пола», - сказал Ральф Йирикян.