09:18 | 25.01.10 | Նորություններ | 3779
Երեւան /Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել» ընկերությունում ստեղծվել է աշխատանքային խումբ` Hi-Line ծառայության հետ կապված խնդիրների լուծման նպատակով:
Ինչպես հաղորդում է ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ գործակալությունը, այդ մասին ասել է ընկերության ղեկավար Իգոր Կլիմկոն` պատասխանելով www.Itel.am կայքում իր բլոգի այցելուների հարցերին:
«Իսկապես, վերջին ժամանակներս Hi-Line-ի նոր բաժանորդներից ոմանց եւ այն բաժանորդների մոտ, ովքեր ակցիայի շրջանակներում վերաձեւակերպել են իրենց պայմանագրերը, առաջանում են էպիզոդիկ, սակայն միանման խնդիրներ: Այդ կապակցությամբ կցանկանայի հայտնել, որ ընկերությունում ստեղծվել է աշխատանքային խումբ, որի նպատակը ADSL տեխնոլոգիայով ծառայությունների տրամադրման հետ կապված խնդիրների օպերատիվ լուծումն է: Մենք արդեն կատարել ենք մի շարք կարեւոր բարելավումներ` ուղղված սպասարկման որակի բարձրացմանը, եւ կշարունակենք աշխատել նախեւառաջ է Hi-Line ծառայության բաժանորդային բազայի զգալի ավելացման հետ կապված խնդիրների հաղթահարման ուղղությամբ»,- նշել է «ԱրմենՏել»-ի գլխավոր տնօրենը:

09:18 | 25.01.10 | Новости | 3819
Ереван /Медиамакс/. В компании «АрменТел» создана рабочая группа для решения проблем, связанных с предоставлением услуги Hi-Line.
Как сообщает агентство Медиамакс, об этом сказал глава компании Игорь Климко, отвечая на вопросы посетителей своего блога на сайте www.Itel.am.
«Действительно, в последнее время у некоторых из новых абонентов Hi-Line и тех, кто переоформил договор в рамках акции, возникают эпизодические, но схожие проблемы. В связи с этим хочу сообщить, что в компании создана рабочая группа, целью которой является оперативное решение проблем связанных с предоставлением услуг по технологии ADSL. Мы уже провели ряд важных улучшений, направленных на повышение качества сервиса, и продолжим работы по устранению проблем, связанных, в первую очередь, со значительным увеличением абонентской базы услуги Hi-Line», - отметил гендиректор «АрменТел».