09:18 | 25.01.10 | Նորություններ | 3779
Երեւան /Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել» ընկերությունում ստեղծվել է աշխատանքային խումբ` Hi-Line ծառայության հետ կապված խնդիրների լուծման նպատակով:
Ինչպես հաղորդում է ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ գործակալությունը, այդ մասին ասել է ընկերության ղեկավար Իգոր Կլիմկոն` պատասխանելով www.Itel.am կայքում իր բլոգի այցելուների հարցերին:
«Իսկապես, վերջին ժամանակներս Hi-Line-ի նոր բաժանորդներից ոմանց եւ այն բաժանորդների մոտ, ովքեր ակցիայի շրջանակներում վերաձեւակերպել են իրենց պայմանագրերը, առաջանում են էպիզոդիկ, սակայն միանման խնդիրներ: Այդ կապակցությամբ կցանկանայի հայտնել, որ ընկերությունում ստեղծվել է աշխատանքային խումբ, որի նպատակը ADSL տեխնոլոգիայով ծառայությունների տրամադրման հետ կապված խնդիրների օպերատիվ լուծումն է: Մենք արդեն կատարել ենք մի շարք կարեւոր բարելավումներ` ուղղված սպասարկման որակի բարձրացմանը, եւ կշարունակենք աշխատել նախեւառաջ է Hi-Line ծառայության բաժանորդային բազայի զգալի ավելացման հետ կապված խնդիրների հաղթահարման ուղղությամբ»,- նշել է «ԱրմենՏել»-ի գլխավոր տնօրենը:

09:18 | 25.01.10 | News | 3783
Yerevan /Mediamax/. A workgroup has been set up in “ArmenTel” company to solve problems, related to provision of Hi-Line service.
Mediamax reports that the Head of the Company Igor Klimko said this, answering the questions of visitors of his blog at www.Itel.am website.
“Indeed, some of Hi-Line subscribers and those, who reregistered the contract within the framework of the campaign, have been experiencing episodic, but similar problems Hi-Line. In connection with this, I want to inform that there is a workgroup established in the company, which aims at operatively solving problems related to provision of services by ADSL technology. We have already carried out a number of important improvements, aiming at increasing the quality of service and we continue works on eliminating problems, related, first of all, to significant increase of Hi-Line service subscriber base”, General Director of “ArmenTel” stated.