11:24 | 11.02.10 | Նորություններ | 3798
Երեւան /Մեդիամաքս/. “ԱրմենՏել” ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) հայտարարել է իրավաբանական եւ ֆիզիկական անձանց համար ֆիքսված կապի հեռախոսագծերի անվճար տեղադրման ակցիան մինչեւ 2010թ. մարտի 15-ը երկարաձգելու մասին:
Ինչպես ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ին հայտնել են ընկերության մամուլի ծառայությունում, նախկինում միացման վարձը կազմում էր 12 000 եւ 14 400 դրամ, համապատասխանաբար, ֆիզիկական եւ իրավաբանական անձանց համար:
“ԱրմենՏել” ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն ընդգծել է, որ “նախորդ ակցիայի ընթացքում մեր ընկերությունը ստացել էր Beeline ֆիքսված հեռախոսահամարի միացման բազմաթիվ հայտեր, եւ, առաջնորդվելով մեր հաճախորդների ցանկություններով, որոնք այս կամ այն պատճառներով չեն կարողացել միանալ մեր ֆիքսված ցանցին, մենք որոշել ենք կրկնել ակցիան”:

11:24 | 11.02.10 | Новости | 3893
Ереван /Медиамакс/. Компания «АрменТел» (бренд Beeline) объявила сегодня о продлении акции по бесплатной установке линий фиксированной связи для физических и юридических лиц до 15 марта 2010 года.
Как сообщили Медиамакс в пресс-службе компании, ранее плата за подключение составляла 12 000 и 14 400 драмов для физических и юридических лиц соответственно.
Генеральный директор компании «АрменТел» Игорь Климко подчеркнул, что «за время предыдущей акции наша компания получила многочисленные заявки на подключение фиксированного номера Beeline, и, руководствуясь пожеланиями наших клиентов, по тем или иным причинам не сумевшим подключиться к фиксированной сети в рамках акции, нами принято решении о повторном ее проведении».-