09:33 | 24.03.10 | Նորություններ | 4804
Երեւան/Մեդիամաքս/. Երեւանի թիվ 44 դպրոցի սաներն այցելել են «ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ի գլխամասային գրասենյակ եւ ծանոթացել բջջային օպերատորի ու ընդհանուր առմամբ հեռահաղորդակցային ոլորտի աշխատանքին:
«Հայաստանի առաջատար բջջային օպերատորը պարզապես ընկերություն չէ. այն, բիզնես է, որն ունի առաքելություն եւ որը ձգտում է առավել մոտ կանգնել յուրաքանչյուր բաժանորդի»,- ասել է «ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ի ղեկավար Ռալֆ Յիրիկյանը:
«Անտեղյակությունը լուրջ խոչընդոտ է մարդկության համար: Լիարժեք օգտվեք գիտելիքներով զինվելու ձեզ ընձեռված հնարավորությունից: Եթե կա տեղեկացված լինելու ցանկություն, կառավարելի են դառնում ժամանակի մարտահրավերները: Գործունեության սկզբից «ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ն առաջնորդվում է շարունակական կրթություն ապահովելու սկզբունքով: Դա կառավարման քաղաքակիրթ մոտեցում է եւ ապահովում է արդյունավետ աշխատանք: Նորարարություններով հանդես գալու պատրաստակամությունը նաեւ դրա արդյունքն է»,- նշել է Ռալֆ Յիրիկյանը:

09:33 | 24.03.10 | Новости | 4899
Ереван /Медиамакс/. Учащиеся ереванской школы N44 посетили головной офис «ВиваСелл-МТС» и ознакомились с работой сотового оператора и телекоммуникационной сферы в целом.
«Быть ведущим оператором мобильной связи Армении - это значит не только быть действующей на рынке компанией, но и выступать в качестве бизнеса, у которого есть миссия, и который хочет быть ближе к каждому абоненту», - сказал на встрече глава «ВиваСелл-МТС» Ральф Йирикян.
«Неосведомленность - серьезный вызов для человечества. Используйте в полной мере возможность обогатить свои знания. Трудности времени можно преодолеть, если есть знания. С первых дней своей деятельности «ВиваСелл-МТС» поддерживает сферу образования. Это - модель цивилизованного управления, обеспечивающая эффективность работы, результатом чего и является готовность предлагать инновационные решения», - отметил Ральф Йирикян.