09:33 | 24.03.10 | Նորություններ | 4804
Երեւան/Մեդիամաքս/. Երեւանի թիվ 44 դպրոցի սաներն այցելել են «ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ի գլխամասային գրասենյակ եւ ծանոթացել բջջային օպերատորի ու ընդհանուր առմամբ հեռահաղորդակցային ոլորտի աշխատանքին:
«Հայաստանի առաջատար բջջային օպերատորը պարզապես ընկերություն չէ. այն, բիզնես է, որն ունի առաքելություն եւ որը ձգտում է առավել մոտ կանգնել յուրաքանչյուր բաժանորդի»,- ասել է «ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ի ղեկավար Ռալֆ Յիրիկյանը:
«Անտեղյակությունը լուրջ խոչընդոտ է մարդկության համար: Լիարժեք օգտվեք գիտելիքներով զինվելու ձեզ ընձեռված հնարավորությունից: Եթե կա տեղեկացված լինելու ցանկություն, կառավարելի են դառնում ժամանակի մարտահրավերները: Գործունեության սկզբից «ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ն առաջնորդվում է շարունակական կրթություն ապահովելու սկզբունքով: Դա կառավարման քաղաքակիրթ մոտեցում է եւ ապահովում է արդյունավետ աշխատանք: Նորարարություններով հանդես գալու պատրաստակամությունը նաեւ դրա արդյունքն է»,- նշել է Ռալֆ Յիրիկյանը:

09:33 | 24.03.10 | News | 4798
Yerevan/Mediamax/. Schoolchildren of Yerevan N44 school visited the head office of “VivaCell-MTS” and got familiar with the operations of the mobile connection operator and the entire telecommunications sphere in general.
“Armenia’s leading mobile operator is not just a business; it’s a business with a mission that wants to stand close to each and every subscriber”, “VivaCell-MTS” Head Ralph Yirikian stated.
“Unawareness is a serious obstacle for the mankind. Take the full advantage of the opportunity to enrich your knowledge. Challenges of the time can be tamed, when there is awareness. VivaCell-MTS has been guided by the commitment to continuously support education from the very first day of its activities. That is a model of civilized management that provides efficiency of work. The readiness to appear with innovations is the result of it,” mentioned Ralph Yirikian.