14:15 | 05.05.10 | Նորություններ | 3644
Երեւան/Մեդիամաքս/. Orange Armenia-ի բաժանորդները կարող են ընտրել օպերատորի այլ բաժանորդի 1 հեռախոսահամար, որի հետ խոսակցության ելքային զանգերը հավերժ կլինեն անվճար:
Ինչպես հաղորդում է Մեդիամաքս-ը, Orange Armenia-ի մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանն այսօր ասել է, որ ծառայությանը միացած բաժանորդներն ամեն ամիս կստանան 500 անվճար րոպե ընտրված հեռախոսահամարի հետ խոսելու համար:
Ծառայության միացման համար անհրաժեշտ է մինչեւ հունիսի 30-ը 2010 կարճ համարին ուղարկել SMS-հաղորդագրություն, որը կպարունակի ընտրված հեռախոսահամարը:
Խոսելով ինտերնետ-բաժանորդներին Orange-ի նոր առաջարկի մասին` Արամ Մկրտչյանն ասել է, որ մինչեւ հունիսի 30-ը միանալով օպերատորի ինտերնետային ծառայություններին, բաժանորդները մեկ տարվա ընթացքում ամեն ամիս կստանան գերարագ ինտերնետի հավելյալ 1 ԳԲ թրաֆիկ:

14:15 | 05.05.10 | News | 2923
Yerevan/Mediamax/. Orange new and existing customers of voice services can choose before June 30th one Orange number and call him for free forever.
Mediamax reports that Marketing Director of Orange Armenia Aram Mkrtchyan stated today that the subscribers, who get connected to this service, will receive 500 free of charge minutes per month for calls to the chosen number.
In order to activate the service, one should send an SMS with the chosen number to 2010 short number by June 30.
Speaking of the new offer of Orange to internet subscribers, Aram Mkrtchyan stated that the ones, who get connected to the operator’s internet services by June 30, will receive additional 1 GB of high speed internet each month in the course of a year.