14:27 | 24.09.10 | Նորություններ | 5142
Երեւան/Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել» ՓԲԸ-ն (Beeline ապրանքանիշ) հայտարարել է, որ իրավաբանական անձինք հնարավորություն ունեն միանալու Beeline-ի կանխավճարային մարզային սակագնային փաթեթներին:
«ֆիզիկական անձանց նախկինում առաջարկված Beeline կանխավճարային մարզային սակագնային փաթեթները մեծ հեղինակություն են վայելում: Նոր առաջարկի շնորհիվ իրավաբանական անձիք նույնպես կարող են օգտվել Հայաստանի ամենախոշոր միասնական օպերատորի շահավետ առաջարկից»,- նշել է «ԱրմենՏել» ՓԲԸ գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Տվյալ շրջանի սակագնային փաթեթի SIM-քարտը կարելի է ձեռք բերել համապատասխան մարզի Beeline վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներից 400 դրամով, այդ գումարն ամբողջությամբ մուտքագրվում է բաժանորդի հաշվին: Գնելով մեկ SIM-քարտ` բաժանորդը երկրորդը ստանում է անվճար, զրո դրամ հաշվեկշռով:
Մարզային սակագնային փաթեթների բաժանորդները կարող են իրենց մարզից Beeline բջջային ցանց կատարել ելքային զանգեր 9 դրամով` անկախ խոսակցության տեւողությունից: Վճարը գանձվում է միայն հաջողված զանգի դիմաց:
Եթե բաժանորդը գտնվում է իր տարածաշրջանից դուրս, ապա Beeline ցանցում ելքային զանգի մեկ րոպեի արժեքը կազմում է 19 դրամ: Մարզային սակագնային պլանի բաժանորդների համար դեպի Հայաստանի եւ ԼՂՀ-ի ֆիքսված եւ այլ բջջային ցանցեր զանգի մեկ րոպեի արժեքը 39 դրամ է: Beeline ցանցի ներսում ելքային մեկ SMS-հաղորդագրության արժեքը 9 դրամ է, իսկ դեպի այլ, այդ թվում միջազգային օպերատորների ցանցեր` 20 դրամ: GPRS-ինտերնետի սակագինը փոխանցված/ստացված տվյալների յուրաքանչյուր 1 ՄԲ-ի դիմաց կազմում է 29 դրամ: Այլ սակագնային փաթեթներից դեպի մարզային սակագնային փաթեթ անցման արժեքը 300 դրամ է: Մարզային սակագնային փաթեթների միջեւ անցումները փակ են:

14:27 | 24.09.10 | Новости | 5127
Ереван/Медиамакс/. ЗАО «АрменТел» (торговая марка Beeline) объявил о возможности подключения юридических лиц к предоплатным региональным тарифным планам Beeline.
«Предложенные ранее физическим лицам предоплатные региональные тарифные планы Beeline пользуются популярностью среди населения регионов Армении. Благодаря новому предложению юридические лица во всех марзах страны также смогут воспользоваться выгодным предложением крупнейшего универсального оператора страны», - сказал гендиректор ЗАО «АрменТел» Игорь Климко.
Приобрести SIM-карту определенного регионального тарифного плана можно в офисах продаж и облуживания Beeline соответствующего региона по цене 400 драмов, вся сумма зачисляется на счет абонента. При покупке SIM-карты клиент получает вторую по цене 0 драмов и нулевым балансом на счету.
Абоненты региональных тарифных планов могут совершать звонки из «домашнего» региона на номера мобильной сети Beeline за 9 драмов вне зависимости от продолжительности разговора. Плата взимается только за успешно совершенные звонки.
При нахождении абонента вне «домашнего» региона звонки внутри сети Beeline тарифицируются по 19 драмов за минуту. Для абонентов региональных тарифных планов стоимость минуты исходящего звонка на другие мобильные и городские сети Армении и НКР составляет 39 драмов. Стоимость SMS-сообщения внутри сети Beeline - 9 драмов, а на номера других операторов, в том числе международных – 20 драмов. Стоимость 1 МБ переданных/полученных данных GPRS-Интернета – 29 драмов. Стоимость перехода с других предоплатных тарифных планов Beeline на региональный тарифный план составляет 300 драмов. Переходы между региональными тарифными планами закрыты.