16:35 | 30.09.10 | Նորություններ | 4531
Երեւան/Մեդիամաքս/. “ԱրմենՏել” ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) հայտարարել է իրավաբանական անձանց մատուցվող “Ինտերնետ բոլորի համար” ծառայության սակագների նվազեցման մասին` 1 մեգաբայթը 90 դրամ նախկին 150 դրամի փոխարեն:
Ինչպես Մեդիամաքս-ին հայտնել են ընկերության մամուլի ծառությունում, “Ինտերնետ բոլորի համար” ծառայությունը հնարավորություն է ընձեռում միանալ ինտերնետ ցանցին անմիջապես հեռախոսի բրաուզերի միջոցով:
Մամուլի ծառայությունում նշել են, որ “Ինտերնետ բոլորի համար” ծառայությունը ակտիվացնելու վճար և ամսական բաժանորդավճար նախատեսված չեն:
Ծառայությունն ակտիվացնելու կամ ապաակտիվացնելու համար անհրաժեշտ է զանգահարել 0611 անվճար հեռախոսահամարին կամ այցելել Beeline սպասարկման եւ վաճառքի գրասենյակներ:

16:35 | 30.09.10 | News | 3754
Yerevan/Mediamax/. “ArmenTel” (Beeline trademark) announced reduction of the cost of 1Mb of GPRS internet for legal entities within the framework of “Internet for All” service from 150 AMD to 90 AMD.
Mediamax was informed in the press service of Beeline that “Internet for All” service allows getting connected to internet through the browser of the phone.
The press service noted that no subscriber fee and payment for connection to “Internet for All” service are provided for. In order to activate or deactivate the service, one should call 0611 free of charge number or visit the nearest customer service and sales office of Beeline.