16:35 | 30.09.10 | Նորություններ | 4531
Երեւան/Մեդիամաքս/. “ԱրմենՏել” ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) հայտարարել է իրավաբանական անձանց մատուցվող “Ինտերնետ բոլորի համար” ծառայության սակագների նվազեցման մասին` 1 մեգաբայթը 90 դրամ նախկին 150 դրամի փոխարեն:
Ինչպես Մեդիամաքս-ին հայտնել են ընկերության մամուլի ծառությունում, “Ինտերնետ բոլորի համար” ծառայությունը հնարավորություն է ընձեռում միանալ ինտերնետ ցանցին անմիջապես հեռախոսի բրաուզերի միջոցով:
Մամուլի ծառայությունում նշել են, որ “Ինտերնետ բոլորի համար” ծառայությունը ակտիվացնելու վճար և ամսական բաժանորդավճար նախատեսված չեն:
Ծառայությունն ակտիվացնելու կամ ապաակտիվացնելու համար անհրաժեշտ է զանգահարել 0611 անվճար հեռախոսահամարին կամ այցելել Beeline սպասարկման եւ վաճառքի գրասենյակներ:

16:35 | 30.09.10 | Новости | 3752
Ереван/Медиамакс/. «АрменТел» (торговая марка Beeline) объявил о снижении с 150 до 90 драмов стоимости 1 мб GPRS-интернета для юридических лиц в рамках услуги «Интернет для всех».
Как сообщили Медиамакс в пресс-службе Beeline, услуга «Интернет для всех» позволяет подключиться к интернету через браузер телефона.
В пресс-службе отметили, что абонентская плата и плата за подключение к услуге «Интернет для всех» не предусмотрены. Для активации или отключения услуги необходимо позвонить по бесплатному номеру 0611 или обратиться в ближайший офис продаж и обслуживания Beeline.