13:45 | 26.11.10 | Նորություններ | 4096
Երեւան/Մեդիամաքս/. Beeline-ը հայտարարել է «096» կոդով բջջային հեռախոսահամարների ստացման հայտերի օն-լայն գրանցման մեկնարկի մասին:
Հաճախորդները կարող են հայտ լրացնել www.beeline.am կայքում` նշելով ընտրված համարը, ազգանունը, անունը, անձնագրի տվյալները, հասցեն եւ հետադարձ հեռախոսահամար:
«Beeline-ի ծառայությունների պահանջարկն օրեցօր աճում է, եւ մենք ուրախ ենք մեր հաճախորդներին հնարավորություն առաջարկել ստանալու հեռախոսահամար «096» կոդով: Հաշվի առնելով դիմումների մեծ քանակը` մենք որոշել ենք բոլոր ցանկացողներին հնարավորություն տալ մեր կայքում նախօրոք ամրագրել նոր համարը` տնտեսելով նրանց ժամանակը»,- նշել է «ԱրմենՏել»-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Մեկ անձնագրով կարելի է ամրագրել միայն մեկ համար: Եթե բաժանորդի ընտրած հեռախոսահամարն արդեն ամրագրված է, համակարգն առաջարկում է ընտրել մեկ ուրիշը: Ընտրված համարը կարելի է ձեռք բերել Beeline-ի վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներում` դեկտեմբերի 6-ին նախատեսված վաճառքի մեկնարկից հետո 7 օրվա ընթացքում:

"ArmenTel" General Director Igor Klimko
Yerevan/Mediamax/. "Beeline" announced launch of online registration of applications for mobile network numbers with "096" prefix.
The customers can fill in the application at www.beeline.am, indicating the selected number, surname, name, passport data, address and contact phone number.
"The demand for "Beeline" increases every day, and we are glad to give our customers a chance to get a number with "096" prefix. Taking into account the number of applications, we decided to allow everyone who wants to reserve the new number beforehand at our website and to save time", "ArmenTel" General Director Igor Klimko stated.
Only one number can be reserved for one passport. If the number, chosen by the subscriber, is already reserved, the system will suggest selecting another. One can acquire the selected number in "Beeline" customer and service centers within 7 days after the sales launch, which is planned for December 6.