15:45 | 13.12.10 | Նորություններ | 3933
Երեւան/Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել» ՓԲԸ-ն ( Beeline ապրանքանիշ) հայտարարել է բոնուսային ակցիաների մասին Beeline մարզային սակագնային փաթեթներից մեկին միացող բաժանորդների համար:
Մինչեւ 2011թ-ի հունվարի 15-ը մարզային կանխավճարային սակագնային փաթեթներին միացող հաճախորդները հաջորդող երեք ամիսների ընթացքում կստանան 333-ական անվճար ներցանցային րոպեներ համանուն մարզից զանգահարելու համար, 33-ական անվճար ներցանցային SMS եւ 33-ական անվճար ներցանցային MMS:
«Մարզային սակագնային փաթեթներն աննախադեպ հնարավորություն են ընձեռում շփվելու Beeline բջջային ցանցում` չմտածելով խոսակցության տեւողության մասին»,- նշել է «ԱրմենՏել» ՓԲԸ գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
«Արագածոտն», «Արարատ», «Արմավիր», «Վայոց Ձոր», «Գեղարքունիք», «Կոտայք», «Լոռի», «Սյունիք», «Տավուշ» եւ «Շիրակ» մարզային սակագնային փաթեթները հնարավորություն են տալիս համանուն մարզից կատարել զանգեր Beeline բջջային ցանցում 9 դրամով` անկախ խոսակցության տեւողությունից: Վճարը գանձվում է միայն հաջողված զանգի դիմաց: Եթե բաժանորդը գտնվում է իր տարածաշրջանից դուրս, ապա Beeline ցանցում ելքային զանգի մեկ րոպեի արժեքը կազմում է 19 դրամ:
Մարզային սակագնային փաթեթի բաժանորդների համար դեպի ՀՀ եւ ԼՂՀ ֆիքսված եւ այլ բջջային ցանցեր զանգի մեկ րոպեի արժեքը 39 դրամ է: Beeline ցանցի ներսում ելքային մեկ SMS-հաղորդագրության արժեքը 9 դրամ է, իսկ դեպի այլ, այդ թվում միջազգային օպերատորների ցանցեր` 20 դրամ: Բջջային ինտերնետի սակագինը 1 ՄԲ դիմաց կազմում է 29 դրամ:
Մարզային սակագնային փաթեթի SIM-քարտ կարելի է ձեռք բերել տվյալ մարզի Beeline վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներից: Քարտի արժեքը 400 դրամ է, ընդ որում, այդ գումարն ամբողջությամբ մուտքագրվում է բաժանորդի հաշվին: Այլ սակագնային փաթեթներից դեպի մարզային սակագնային փաթեթ անցման արժեքը 300 դրամ է: Մարզային սակագնային փաթեթների միջեւ անցումները փակ են:

15:45 | 13.12.10 | News | 3943
Yerevan/Mediamax/. “ArmenTel” CJSC (Beeline trademark) announced bonus campaigns for people, who get connected to one of the regional tariff plans of Beeline.
Everyone, who gets connected to one of the regional tariff plans of Beeline before January 15, 2011, in the course of the next three months will receive 333 free of charge intranet minutes for calls in the same region, 33 free of charge intranet SMS and 33 free of charge MMS.
“Regional tariff plans provide an unprecedented opportunity to communicate inside Beeline network without thinking about the duration of the conversation”, General Director of “ArmenTel” CJSC Igor Klimko stated.
Regional tariff plans “Aragatsotn”, “Ararat”, “Armavir”, “Vayots Dzor”, “Gegharkunik”, “Kotayk”, “Lori”, “Syunik”, “Tavush” and “Shirak” allow making calls to Beeline network numbers from the “home” region for 9 AMD irrespective of the duration of the conversation. If the subscriber is outside the “home” region, the tariffs for calls inside Beeline network make 19 AMD per minute.
The cost of one minute of outgoing call for subscribers of regional tariff plans to landline network numbers and to numbers of other mobile connection operators make 39 AMD. Inside Beeline network, SMS messages can be sent for 9 AMD, and to all other networks – at the tariff of 20 AMD. The tariff for mobile internet in regional tariff plans makes 29 AMD per 1 Mb.
SIM card of a particular regional tariff plan can be purchased in sales and customer service offices of Beeline in the corresponding region for 400 AMD, at that the entire sum is transferred to the account of the subscriber. The cost of transition from other tariff plans of Beeline to the regional tariff plan makes 300 AMD. No transitions among regional tariff plans are allowed.