17:33 | 11.02.11 | Նորություններ | 4135
Երեւան/Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել» ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) այսօր հայտարարել է ակցիայի մեկնարկի մասին, որի շրջանակներում 2011թ. փետրվար ամսվա հանգստյան եւ տոնական օրերին ֆիզիկական անձինք կարող են ձեռք բերել Beeline բջջային ցանցի «գեղեցիկ» հեռախոսահամարներ կես գնով:
Ինչպես Մեդիամաքս-ին հայտնել են ընկերության մամուլի ծառայությունում, այս հանգստյան օրերին, ինչպես նաեւ փետրվարի 14-ին «արծաթե» համարի արժեքը կկազմի 2500 դրամ, իսկ «ոսկե» համարինը` 30000 դրամ:
«Փետրվարն իր սիրահարներին եւ նորապսակներին նվիրված տոներով կարելի է համարել հայ երիտասարդների ամենասիրելի ամիսներից մեկը: Այդ տոնական օրերի նախաշեմին «ԱրմենՏել» ընկերությունն ուրախ է բոլոր հաճախորդներին առաջարկել իրենց հարազատներին, ընկերներին եւ սիրելիներին յուրօրինակ նվեր մատուցելու նոր հնարավորություն», - նշել է «ԱրմենՏել» ՓԲԸ գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:

17:33 | 11.02.11 | News | 4219
Yerevan/Mediamax/. “ArmenTel” Company (Beeline trademark) announced today the launch of the campaign, within the framework of which during the holidays and the weekends in February, 2011, individuals can purchase “nice numbers” in Beeline mobile network for half the price.
Mediamax was informed in the press service of the company that during this weekend, as well as on February 14, the cost of a “silver” number of Beeline will make 2500 AMD, and the “gold” will cost 30000 AMD.
“February, with its holidays, which are devoted to people in love and newlyweds, can be righteously described as the most favorite month of Armenian youth. On the threshold of these holidays, “ArmenTel” Company is glad to offer all customers a new chance to make an original present to their relatives, friends and beloved people”, General Director of “ArmenTel” Igor Klimko stated.