17:33 | 11.02.11 | Նորություններ | 4135
Երեւան/Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել» ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) այսօր հայտարարել է ակցիայի մեկնարկի մասին, որի շրջանակներում 2011թ. փետրվար ամսվա հանգստյան եւ տոնական օրերին ֆիզիկական անձինք կարող են ձեռք բերել Beeline բջջային ցանցի «գեղեցիկ» հեռախոսահամարներ կես գնով:
Ինչպես Մեդիամաքս-ին հայտնել են ընկերության մամուլի ծառայությունում, այս հանգստյան օրերին, ինչպես նաեւ փետրվարի 14-ին «արծաթե» համարի արժեքը կկազմի 2500 դրամ, իսկ «ոսկե» համարինը` 30000 դրամ:
«Փետրվարն իր սիրահարներին եւ նորապսակներին նվիրված տոներով կարելի է համարել հայ երիտասարդների ամենասիրելի ամիսներից մեկը: Այդ տոնական օրերի նախաշեմին «ԱրմենՏել» ընկերությունն ուրախ է բոլոր հաճախորդներին առաջարկել իրենց հարազատներին, ընկերներին եւ սիրելիներին յուրօրինակ նվեր մատուցելու նոր հնարավորություն», - նշել է «ԱրմենՏել» ՓԲԸ գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:

17:33 | 11.02.11 | Новости | 4233
Ереван/Медиамакс/. Компания «АрменТел» (торговая марка Beeline) объявлила сегодня о начале акции, в рамках которой в праздничные и выходные дни в феврале 2011 года физические лица могут приобрести «красивые номера» мобильной сети Beeline за полцены.
Как сообщили Медиамакс в пресс-службе компании, в эти выходные, а также 14 февраля стоимость «серебряного» номера Beeline составит 2500 драмов, а «золотого» - 30000 драмов.
«Февраль с его праздниками, посвященными влюбленным и молодоженам, можно по праву отнести к любимому месяцу армянской молодежи. В преддверии этих праздничных дней компания «АрменТел» рада предложить всем клиентам новую возможность сделать оригинальный подарок своим близким, друзьям и любимым»,- сказал генеральный директор «АрменТел» Игорь Климко.