Կարեն Կարապետյանն ու Ռալֆ Յիրիկյանը
Երեւան: Մեդիամաքս: Երեւանի քաղաքապետ Կարեն Կարապետյանը “Ղ-Տելեկոմ” ՓԲԸ գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանին այսօր պարգեւատրել է “Երեւանի զինանշան” հուշամեդալով:
Քաղապետարանի մամլո ծառայությունից Մեդիամաքս-ին հայտնել են, որ Ռալֆ Յիրիկյանը պարգեւատրվել է մայրաքաղաքին մատուցած ծառայությունների, քաղաքապետարանի հետ սերտ համագործակցության, մայրաքաղաքում անցկացվող տոնակատարությունների կազմակերպմանը ցուցաբերած աջակցության, ինչպես նաեւ հասարակական կյանքում ներդրած զգալի ավանդի համար:
Ռալֆ Յիրիկյանը նշել է, որ պատրաստակամ է շարունակել համագործակցությունը Երեւանի քաղաքապետարանի հետ: Կարեն Կարապետյանը ներկայացրել է մայրաքաղաքում ներդրումային առումով հետաքրքրություն ունեցող ոլորտներն ու այն ուղղությունները, որտեղ քաղաքապետարանը պատրաստ է փոխշահավետ համագործակցության: Ռալֆ Յիրիկյանը հավաստիացրել է, որ մանրամասն կքննարկվեն առաջարկվող բոլոր ծրագրերը:
Ողջունելով քաղաքապետարանի “Օգնիր դպրոցիդ” ծրագիրը` “Ղ-Տելեկոմ” ՓԲԸ գլխավոր տնօրենը պատրաստակումություն է հայտնել օժանդակել դրա իրականացմանը:

Карен Карапетян и Ральфу Йирикян
Ереван/Медиамакс/. Мэр Еревана Карен Карапетян вручил сегодня гендиректору ЗАО «К-Телеком» Ральфу Йирикяну памятную медаль «Герб Еревана».
Как сообщили Медиамакс из пресс-службы мэрии, Ральф Йирикян удостоился медали за тесное сотрудничество с мэрией Еревана, содействие в проведении праздничных мероприятий в столице, а также за существенный вклад в общественную жизнь.
Ральф Йирикян отметил, что он готов продолжить сотрудничество с мэрией Еревана. Подчеркнув необходимость привлечения бизнес-структур в управление городским хозяйством, Карен Карапетян представил сферы, которые интересны с точки зрения инвестиций и те направления, по которым мэрия готова к взаимовыгодному сотрудничеству.
Ральф Йирикян заверил, что все предложенные программы будут детально рассмотрены.
Приветствуя программу мэрии «Помоги свой школе», гендиректор «К-Телеком» выразил готовность содействовать ее реализации.