15:21 | 14.04.11 | Նորություններ | 3714
Երեւան/Մեդիամաքս/. Beeline-ը գովազդային ակցիաներից ստացված միջոցների մի մասը տրամադրել է Հայաստանի տարբեր մարզերի կարիքավոր ընտանիքների երեխաների բուժման կազմակերպմանը:
1-ից մինչեւ 16 տարեկան տասը երեխաների համապատասխան վիրահատությունները կիրականացվեն Երեւանի բժշկական հաստատություններում:
Ծրագիրն իրականացվում է “Մանկական զարգացման հիմնադրամ” հասարակական կազմակերպության հետ համատեղ:
““ԱրմենՏել” ընկերությունն իր կորպորատիվ սոցիալական քաղաքականության շրջանակներում իրականացնում է աճող սերնդի աջակցությանն ուղղված բազմաթիվ ծրագրեր: Սակայն այս ծրագիրը յուրահատուկ է, քանի որ տարբեր մարզերի երեխաները կարող են հաղթահարել հիվանդությունները մեր հաճախորդների անմիջական մասնակցության շնորհիվ: Յուրաքանչյուր մարդ, ով մասնակցել էր մեր ընկերության կողմից կազմակերպված ակցիաներին, իր լուման է ներդրել բարի գործում”,- նշել է “ԱրմենՏել” ՓԲԸ գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
“Հաջողակ պաստառներ” գովազդային վիճակախաղը, որը տեղի ունեցավ 2010թ. դեկտեմբերի 2-ից մինչեւ 2011թ. փետրվարի 2-ը, ուղղված էր շարժական բովանդակության ծառայությունից օգտվելու խրախուսմանը: Կազմակերպիչների հաշվարկով, Beeline բաժանորդների յուրաքանչյուր վեցերորդ գնումը կատարվել է երեխաների բուժման եւ հետագա վերականգնողական գործընթացի կազմակերպման օգտին:

15:21 | 14.04.11 | Новости | 3803
Ереван/Медиамакс/. Beeline направил часть средств от осуществления рекламных акций на лечение детей из социально необеспеченных семей Армении из различных регионов страны.
Десяти детям в возрасте от 1 года до 16 лет будут проведены хирургические операции по восстановлению здоровья в клиниках Еревана.
Программа реализуется совместно с общественной организацией «Фонд детского развития».
««АрменТел» в рамках стратегии корпоративной социальной ответственности реализует множество программ, направленных на поддержку подрастающего поколения. Но этот проект - особенный, потому что дети из разных регионов Армении смогут справиться со своими недугами благодаря непосредственному участию наших клиентов. Каждый, кто принял участие в наших акциях, внес свой вклад в доброе дело», - сказал гендиректор ЗАО «АрменТел» Игорь Климко.
Рекламная акция «Счастливые картинки», проходившая  с 2 декабря 2010 года по 2 февраля 2011 года, была направлена на стимулирование пользования мобильным контентом. По подсчетам организаторов, каждая шестая покупка мобильного  контента абонентами Beeline была сделана в пользу благотворительной акции по лечению и дальнейшей реабилитации детей.