16:33 | 06.05.11 | Նորություններ | 3914
Երեւան/Մեդիամաքս/. “ԱրմենՏել” ընկերությունը դարձել է “Ի՞նչ, Որտե՞ղ, Ե՞րբ” Հայաստանի դպրոցականների առաջնության չեմպիոն “Արմադա” թիմի կորպորատիվ հովանավոր:
Ապրիլի 30-ին “Արմադա” թիմը հաղթեց դպրոցական թիմերի առաջնությունում եւ կներկայացնի Հայաստանը “Ի՞նչ, Որտե՞ղ, Ե՞րբ” դպրոցական թիմերի Եվրոպայի առաջնությունում:
“ԱրմենՏել” ընկերությունը մեծ նշանակություն է տալիս տաղանդավոր երիտասարդների աջակցության ծրագրերին: Մենք մշտապես սատարում ենք ստեղծագործական և ինտելեկտուալ մրցույթներ` այդ թվում “Ի՞նչ, Որտե՞ղ, Ե՞րբ” խաղի անցկացմանը: Վստահ եմ, որ հայ դպրոցականների թիմը պատվով կներկայացնի մեր երկիրը Եվրոպայի առաջնությունում”, - նշեց “ԱրմենՏել” ՓԲԸ Գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
“Ի՞նչ, Որտե՞ղ, Ե՞րբ” խաղի դպրոցական թիմերի Եվրոպայի առաջնությունը տեղի կունենա ս.թ. մայիսի 14-15 Գոմել քաղաքում (Բելառուսի Հանրապետություն):

16:33 | 06.05.11 | Новости | 4013
Ереван/Медиамакс/. Компания «АрменТел» (торговая марка Beeline) стала корпоративным спонсором чемпиона Армении среди школьников, команды знатоков «Армада», которая представит Армению на Чемпионате Европы среди школьников по игре «Что? Где? Когда?».
«Компания «АрменТел» придает большое значение поддержке талантливой молодежи. Мы традиционно поддерживаем различные творческие и интеллектуальные конкурсы, в том числе соревнования по игре «Что? Где? Когда?». Уверен, что команда армянских школьников достойно представит нашу страну на Чемпионате Европы», - отметил гендиректор ЗАО «АрменТел» Игорь Климко.
Чемпионат Европы среди школьников по игре «Что? Где? Когда?» состоится 14-15 мая 2011 г. в городе Гомель (Республика Беларусь).