16:33 | 06.05.11 | Նորություններ | 3914
Երեւան/Մեդիամաքս/. “ԱրմենՏել” ընկերությունը դարձել է “Ի՞նչ, Որտե՞ղ, Ե՞րբ” Հայաստանի դպրոցականների առաջնության չեմպիոն “Արմադա” թիմի կորպորատիվ հովանավոր:
Ապրիլի 30-ին “Արմադա” թիմը հաղթեց դպրոցական թիմերի առաջնությունում եւ կներկայացնի Հայաստանը “Ի՞նչ, Որտե՞ղ, Ե՞րբ” դպրոցական թիմերի Եվրոպայի առաջնությունում:
“ԱրմենՏել” ընկերությունը մեծ նշանակություն է տալիս տաղանդավոր երիտասարդների աջակցության ծրագրերին: Մենք մշտապես սատարում ենք ստեղծագործական և ինտելեկտուալ մրցույթներ` այդ թվում “Ի՞նչ, Որտե՞ղ, Ե՞րբ” խաղի անցկացմանը: Վստահ եմ, որ հայ դպրոցականների թիմը պատվով կներկայացնի մեր երկիրը Եվրոպայի առաջնությունում”, - նշեց “ԱրմենՏել” ՓԲԸ Գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
“Ի՞նչ, Որտե՞ղ, Ե՞րբ” խաղի դպրոցական թիմերի Եվրոպայի առաջնությունը տեղի կունենա ս.թ. մայիսի 14-15 Գոմել քաղաքում (Բելառուսի Հանրապետություն):

16:33 | 06.05.11 | News | 3918
Yerevan/Mediamax/. “ArmenTel” Company (Beeline trademark) became the corporate sponsor of Armenia’s champion among schoolchildren, “Armada” team of experts, which will represent Armenia at “What? Where? When?” game Europe Championship among schoolchildren.
““ArmenTel” Company attaches great importance to support talented youth. We traditionally support various creative and intellectual competitions, including “What? Where? When?” game contests. I am sure that the team of Armenian schoolchildren will deservedly represent our country at the Europe Championship”, “ArmenTel” CJSC General Director Igor Klimko said.
Europe Championship among schoolchildren on “What? Where? When?” game will take place on May 14-15, 2011, in Gomel town (Republic of Belarus).