ԱրմենՏել-ը եւ ՍԹԱՐ-ը համագործակցության հուշագիր են ստորագրել
Երեւան/Մեդիամաքս/. ԱրմենՏել-ը եւ «Սթար Դիվայդ» ՓԲԸ-ն այսօր ստորագրել են երկարատեւ համագործակցության հուշագիր, որի շրջանակում ՍԹԱՐ ցանցի սուպերմարկետներում կբացվեն Beeline վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներ:
Վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներում հաճախորդները կարող են ստանալ ԱրմենՏելի կողմից մատուցվող ծառայությունների ողջ շրջանակը: Ստեղծվել է նաեւ ՍԹԱՐ ցանցի նոր` կոմերցիոն տեղեկատվական կենտրոն`call-center-ը:
Զանգահարելով 8090 համարին` ՍԹԱՐ-ի հաճախորդները կարող են ստանալ տեղեկատվություն սուպերմարկետների աշխատանքային ժամերի, հասցեների, ակցիաների, հատուկ առաջարկների, ապրանքի առկայության, տարադրամի փոխարժեքի մասին, հայտնել իրենց ցանկությունները կամ առաջարկությունները, իմանալ իրենց ՍթարՔարտ կուտակային քարտի հաշվեկշիռը:
«Մեր տեխնոլոգիաները եւ երկրում ամենամեծ սուպերմարկետների ցանցերից մեկի` ՍԹԱՐ-ի աշխատանքային փորձը թույլ են տալիս հաճախորդների սպասարկումը հասցնել նոր մակարդակի: Ավետիսյան 48/1 հասցեում` ՍԹԱՐ սուպերմարկետում, արդեն գործում է Beeline առաջին գրասենյակը: Նոր գրասենյակներ կբացվեն նաեւ ՍԹԱՐ ցանցի մյուս սուպերմարկետներում»,-նշել է «ԱրմենՏել» ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
«Call-center ծառայության կազմակերպման հարցում «ԱրմենՏել» ընկերության ընտրությունը հիմնված է վերջինիս` խոշոր ընկերությունների հետ աշխատելու մեծ փորձի, ինչպես նաեւ նրանց կողմից կիրառվող ժամանակակից տեխնոլոգիաների վստահությամբ»,- ասել է ՍԹԱՐ-ի գործադիր տնօրեն Վահան Քերոբյանը:

15:55 | 11.05.12 | Новости | 5392
Ереван/Медиамакс/. ЗАО «Стар Дивайд» (торговая сеть СТАР) и ЗАО «АрменТел» (бренд Beeline) объявили о старте программы долгосрочного сотрудничества.
В рамках совместной инициативы в супермаркетах СТАР будут открыты офисы продаж и обслуживания Beeline, в которых клиенты смогут получить весь спектр услуг связи, предоставляемых компаний «АрменТел». Первый офис Beeline уже действует в супермаркете СТАР по адресу: Ереван, ул. Аветисян 48/1. В ближайшее время в других супермаркетах Сети СТАР будут открыты офисы Beeline.
В рамках сотрудничества создан новый коммерческий колл-центр сети СТАР. Позвонив по номеру «8090», клиенты могут получить информацию об адресах и часах работы супермаркетов СТАР, проводимых акциях, специальных предложениях, наличии того или иного товара, курсе валют в обменных пунктах при супермаркетах и пр. Кроме того, клиенты могут по телефону оставить пожелания и предложения, а также уточнить баланс на своей накопительной карте «СтарКарт».
«Синергия услуг является современной тенденцией в мировой практике, как с точки зрения удобства, так и эффективного управления ресурсами. Наши технологии и опыт работы одной из крупнейших сетей супермаркетов в стране, компании СТАР,  дают возможность поднять обслуживание клиентов на новую высоту. Сеть супермаркетов СТАР стала для нас стратегическим партнером и это большое достижение», - отметил гендиректор АрменТел Игорь Климко.
«С расширением сети СТАР в столице и в регионах Армении, число покупателей сети ежедневно увеличивается. Вопрос их быстрого и эффективного обслуживания является нашей приоритетной задачей. Выбор АрменТел, как партнера для создания Колл-Центра, основывался на его большом опыте работы с крупными компаниями и на доверии к используемым им новейшим технологиям», - отметил исполнительный директор сети СТАР Ваган Керобян.