ԱրմենՏել-ը եւ ՍԹԱՐ-ը համագործակցության հուշագիր են ստորագրել
Երեւան/Մեդիամաքս/. ԱրմենՏել-ը եւ «Սթար Դիվայդ» ՓԲԸ-ն այսօր ստորագրել են երկարատեւ համագործակցության հուշագիր, որի շրջանակում ՍԹԱՐ ցանցի սուպերմարկետներում կբացվեն Beeline վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներ:
Վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներում հաճախորդները կարող են ստանալ ԱրմենՏելի կողմից մատուցվող ծառայությունների ողջ շրջանակը: Ստեղծվել է նաեւ ՍԹԱՐ ցանցի նոր` կոմերցիոն տեղեկատվական կենտրոն`call-center-ը:
Զանգահարելով 8090 համարին` ՍԹԱՐ-ի հաճախորդները կարող են ստանալ տեղեկատվություն սուպերմարկետների աշխատանքային ժամերի, հասցեների, ակցիաների, հատուկ առաջարկների, ապրանքի առկայության, տարադրամի փոխարժեքի մասին, հայտնել իրենց ցանկությունները կամ առաջարկությունները, իմանալ իրենց ՍթարՔարտ կուտակային քարտի հաշվեկշիռը:
«Մեր տեխնոլոգիաները եւ երկրում ամենամեծ սուպերմարկետների ցանցերից մեկի` ՍԹԱՐ-ի աշխատանքային փորձը թույլ են տալիս հաճախորդների սպասարկումը հասցնել նոր մակարդակի: Ավետիսյան 48/1 հասցեում` ՍԹԱՐ սուպերմարկետում, արդեն գործում է Beeline առաջին գրասենյակը: Նոր գրասենյակներ կբացվեն նաեւ ՍԹԱՐ ցանցի մյուս սուպերմարկետներում»,-նշել է «ԱրմենՏել» ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
«Call-center ծառայության կազմակերպման հարցում «ԱրմենՏել» ընկերության ընտրությունը հիմնված է վերջինիս` խոշոր ընկերությունների հետ աշխատելու մեծ փորձի, ինչպես նաեւ նրանց կողմից կիրառվող ժամանակակից տեխնոլոգիաների վստահությամբ»,- ասել է ՍԹԱՐ-ի գործադիր տնօրեն Վահան Քերոբյանը:

15:55 | 11.05.12 | News | 5353
Within the framework of the joint initiative, Beeline sales and service offices will open in STAR supermarkets and clients will be able to get all the scope of communication services provided by “ArmenTel”. First Beeline office already operates in STAR supermarket located at 48/1Avetisyan street, Yerevan. In the nearest future, Beeline offices will be open in other supermarkets of STAR chain.
A new commercial STAR call-center is established within the cooperation. Calling to “8090” number the clients will be able to get information on the addresses and hours of operation of STAR supermarkets, special offers and campaigns, availability of items, exchange rates at the supermarkets etc. Besides, the clients may leave their wishes and offers on the phone and get to know about their balance on “Star Card” bonus card.
“Synergy of services is a modern trend in the global practice – both from the standpoint of convenience and effective resource management. Our technologies and work experience of one of the largest supermarket chain in the country, STAR company, allow us bring the client servicing up to a new level. STAR supermarket chain is our strategic partner and it’s a great achievement”, noted ArmenTel CEO Igor Klimko.
“With the expansion of STAR chain in the capital and Armenian regions, the number of buyers is increasing on a daily basis. The issue of their quick and effective services is our priority goal. The ArmenTel choice as a partner for establishing Call-Center was based on its major experience with large companies and the trust in the technologies the company uses”, noted STAR Executive Director Vahan Qerobyan.