13:09 | 25.06.12 | Նորություններ | 5422
Երեւան/Մեդիամաքս/. Այսօրվանից մինչեւ օգոստոսի 31-ը Orange-ն իր բաժանորդներին առաջարկում է Եվրոպայում գտնվող իրենց ընկերների եւ հարազատների ֆիքսված հեռախոսահամարներին զանգահարել 30 դրամ/րոպե բացառիկ սակագնով` նախկին 85 կամ 95 դրամ/րոպե սակագնի փոխարեն: Միջազգային զանգերի «Բարեւ Եվրոպա» առաջարկն ներառում է եվրոպական հետեւյալ երկրները` Ավստրիա, Բելգիա, Կիպրոս, Ֆրանսիա, Դանիա, Գերմանիա, Հունաստան, Հունգարիա, Իռլանդիա, Իտալիա, Լյուսեմբուրգ, Լեհաստան եւ Շվեդիա:
«Լինելով եվրոպական օպերատոր, մեծ ուրախությամբ ցանկանում ենք այս ամառվա ընթացքում մեր բաժանորդներին հիրավի աննախադեպ հնարավորություն ընձեռել Եվրոպայի մի շարք երկրներ զանգահարել այնպիսի սակագնով, որը միանգամայն համեմատելի է Հայաստանում ցանցից դուրս զանգերի համար գործող սակագների հետ»,- ասել է Օրանժ Արմենիա ընկերության Մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանը:

13:09 | 25.06.12 | News | 5414
Yerevan/Mediamax/. Starting today and during the whole summer period –until August 31st - Orange offers its customers exclusive 30AMD/min rate instead of previous 85 or 95AMD/min rate for calling their friends and relatives – at fix and landline numbers – in European countries. The «Hello Europe» offer for international calls includes Austria, Belgium, Cyprus, France, Denmark, Germany, Greece, Hungary, Ireland, Italy, Luxembourg, Poland and Sweden.
Aram Mkrtchyan, Orange Armenia Marketing Director, said: «Orange, as a European operator, is happy to give its customers the possibility to call this summer European countries at a rate that is quite comparable to the tariffs of local off-net calls in Armenia.»