13:09 | 25.06.12 | Նորություններ | 5422
Երեւան/Մեդիամաքս/. Այսօրվանից մինչեւ օգոստոսի 31-ը Orange-ն իր բաժանորդներին առաջարկում է Եվրոպայում գտնվող իրենց ընկերների եւ հարազատների ֆիքսված հեռախոսահամարներին զանգահարել 30 դրամ/րոպե բացառիկ սակագնով` նախկին 85 կամ 95 դրամ/րոպե սակագնի փոխարեն: Միջազգային զանգերի «Բարեւ Եվրոպա» առաջարկն ներառում է եվրոպական հետեւյալ երկրները` Ավստրիա, Բելգիա, Կիպրոս, Ֆրանսիա, Դանիա, Գերմանիա, Հունաստան, Հունգարիա, Իռլանդիա, Իտալիա, Լյուսեմբուրգ, Լեհաստան եւ Շվեդիա:
«Լինելով եվրոպական օպերատոր, մեծ ուրախությամբ ցանկանում ենք այս ամառվա ընթացքում մեր բաժանորդներին հիրավի աննախադեպ հնարավորություն ընձեռել Եվրոպայի մի շարք երկրներ զանգահարել այնպիսի սակագնով, որը միանգամայն համեմատելի է Հայաստանում ցանցից դուրս զանգերի համար գործող սակագների հետ»,- ասել է Օրանժ Արմենիա ընկերության Մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանը:

Директор по маркетингу Orange Armenia Арам Мкртчян
Ереван/Медиамакс/. Orange предлагает своим абонентам с сегодняшнего дня по 31 августа звонить на фиксированные номера своих близких и друзей в Европе по исключительной цене 30 драм/минута вместо прежних 85 или 95 драм/минута. Предложение международных звонков “Здравствуй, Европа” включает следующие страны: Австрия, Бельгия, Кипр, Франция, Дания, Германия, Греция, Венгрия, Ирландия, Италия, Люксембург, Польша и Швеция.
“Являясь европейским оператором, мы с большой радостью хотим в течение этого лета предоставить нашим абонентам исключительную возможность звонить в ряд европейских стран по той цене, которая сравнительна с тарифами, действующими вне сети в Армении”, сказал директор по маркетингу Orange Armenia Арам Мкртчян.