03:03 | 22.10.12 | Նորություններ | 3903
Երեւան: Մեդիամաքս: Telcell վճարային համակարգը համագործակցության համաձայնագիր է կնքել ճամփորդական SIM քարտերի օպերատոր Simtravel ընկերության հետ, ինչի շնորհիվ Simtravel-ի բաժանորդները, գտնվելով Հայաստանի տարածքում, կարող են համալրել իրենց հաշիվները:
Simtravel SIM քարտերին գումար փոխանցելը հնարավոր է Հայաստանի ողջ տարածքում տեղադրված ավելի քան 800 Telcell եւ MegaPay վճարումների ընդունման կետերի միջոցով: Վճարումը կատարվում է հայկական դրամով, իսկ անձնական հաշիվները համալրվում են ակնթաթորեն, հայտնել են Telcell-ում:
«Ճամփորդական SIM քարտերը օրեցօր դառնում են ավելի ու ավելի ճանաչված: Եվ Հայաստան ժամանած տասնյակ հազարավոր օտարերկյա զբոսաշրջիկներին, եւ մեր զբոսաշրջիկներին, ովքեր պլանավորում են ճամփորդել աշխարհով, հնարավորություն է ընձեռնվել համլրել իրենց հաշիվները առավել հարմար եւ հասանելի տարբերակով, այդպիսով, մնալով կապի մեջ գտնվելով միջազգային ռոումինգում», - նշել է «Թել-Սել» ՓԲԸ ընկերության բիզնեսի զարգացման դեպարտամենտի տնօրեն Սերգեյ Ուսնունցը:
SIMTRAVEL-ը ԱՊՀ, Բալթյան երկրների եւ Ռուսաստանի տարածքում ճամփորդային սիմ քարտերի վաճառքով զբաղվող խոշորագույն օպերատորն է, որն աշխատում է աշխարհի 180 երկրներում:

03:03 | 22.10.12 | Новости | 3944
Ереван /Медиамакс/. Платежная система Telcell заключила партнерское соглашение с оператором международных туристических SIM-карт Simtravel, абоненты которой абоненты смогут пополнять свой баланс, находясь на территории Армении.
Внести деньги на счёт SIM-карты Simtravel можно через любую из более 800 точек приёма платежей Telcell и MegaPay, находящихся во всех регионах Армении. Оплата принимается в армянских драмах, средства на лицевой счет зачисляются моментально, сообщили в TelCell.
“Туристические SIM-карты становятся с каждым днем все более популярными. Десятки тысяч иностранных туристов, которые приезжают в Армению, а также наших туристов, которые планируют свои путешествия по миру, получили возможность пополнять свои счета наиболее удобным и доступным способом, тем самым оставаясь на связи в международном роуминге”, - отметил директор по развитию бизнеса ТелСелл Сергей Уснунц.
SIMTRAVEL - лидер по продаже туристических сим-карт на территории России, стран СНГ и Балтии. Зона обслуживания SIMTRAVEL включает 180 стран мира.