02:13 | 24.10.12 | Նորություններ | 8624
Երեւան/Մեդիամաքս/. Հոկտեմբերի 22-ից Avon ներկայացուցիչները հնարավորություն են ստացել վճարել պատվերների համար Telcell եւ MegaPay վճարային տերմինալների միջոցով:
Տերմինալի միջոցով վճարելու համար սարքի էկրանին անհրաժեշտ է ընտրել «Ծառայությունների վճարում», այնուհետեւ «Այլ օպերատորներ» եւ մենյուում ընտրել Avon ընկերությունը, մուտքագրել ներկայացուցչի համարը եւ անհրաժեշտ գումարը: Մուտքագրված գումարը միանգամից համալրվում է ներկայացուցչի հաշվին:
Այժմ Avon-ի ներկայացուցիչներից վճարում իրականացնելու համար չի պահանջվում լրացնել վճարման հանձնարարական, վճարման մասին տեղեկատվությունը փոխանցվում է Avon ընկերություն օն-լայն ռեժիմում:
Հայաստանի տարածքում 24/7 ռեժիմով աշխատում են ավելի քան 800 ինքնասպասարկման տերմինալներ: Ընկերությունում նշել են, որ վճարման գործընթացը տեւում է ոչ ավել, քան 1 րոպե:

02:13 | 24.10.12 | Новости | 8690
Ереван/Медиамакс/. С 22 октября 2012 года у представителей Avon появилась возможность оплачивать заказы продукции через платежные терминалы Telcell и MegaPay.
Для оплаты через платежный терминал на мониторе автомата нужно нажать кнопку \"Оплата услуг\", затем \"Другие услуги\", в меню выбрать компанию Avon, ввести номер Представителя и необходимую денежную сумму. Внесенная сумма моментально зачисляется на счет представителя, сообщили в TelCell.
Отныне представителям Avon при совершении оплаты не нужно заполнять платежные поручения, информация об оплате поступает в компанию Avon в режиме он-лайн.
На территории Армении в режиме 24/7 работает более 800 терминалов самообслуживания. В компании отметили, что процедура оплаты занимает не более 1 минуты.