Օրանժ Արմենիայի գլխավոր տնօրեն Ֆրանսիս Ժելիբտերը
Երեւան/Մեդիամաքս/. Orange-ն այսօր տեղեկացրել է, որ մինչեւ հունվարի 31-ը զանգեր ստանալով արտերկրից՝ Orange-ի ձայնային ծառայությունների բաժանորդները որպես ամանորյա նվեր կստանան անվճար րոպեներ, որոնք կարող են օգտագործել արտերկիր զանգահարելու համար:
Յուրաքանչյուր երկուշաբթի Orange-ի բաժանորդները կստանան 2 անվճար րոպե արտերկիր զանգահարելու համար` նախորդ շաբաթվա ընթացքում կուտակային 5-ից մինչեւ 10 րոպե տեւողությամբ միջազգային զանգեր ստանալու դեպքում, եւ 5 րոպե` 10 եւ ավելի րոպե տեւողությամբ զանգերի դեպքում: Նվեր րոպեները հնարավոր կլինի օգտագործել բոլոր միջազգային ուղղություններով զանգահարելու համար (բացառությամբ այն երկրների, որոնք ներառված են Միջազգային գոտի 9 եւ 10-ում):
Անվճար կուտակած րոպեները կարելի է օգտագործել մինչեւ փետրվարի 15-ը:
«Մենք հուսով ենք, որ այս առաջարկի շնորհիվ Հայաստանի բոլոր այն բնակիչները, ում ընտանիքի ինչ-որ անդամ արտերկրում է, իրենց ավելի մոտ զգան նրանց հետ», -ասել է Օրանժ Արմենիայի գլխավոր տնօրեն Ֆրանսիս Ժելիբտերը:
Orange-ն անակնկալ ունի նաեւ նրանց համար, ովքեր պատրաստվում են Ամանորն անցկացնել Եգիպտոսում, Հորդանանում, Թաիլանդում եւ Թուրքիայում: Դեկտեմբերի 21-ից մինչեւ հունվարի 13-ը Orange-ի ձայնային ծառայությունների բոլոր բաժանորդների համար մուտքային մեկ րոպեի արժեքը այդ երկրներում կլինի ընդամենը 55 դրամ: Սակագնից օգտվելու համար անհրաժեշտ է ակտիվացնել ռոմինգը` հավաքելով *121#:

06:20 | 11.12.12 | Новости | 4386
Orange сообщил сегодня, что до 31 января, получая звонки из за рубежа, абоненты голосовой услуги Orange в качестве новогоднего подарка получат бесплатные минуты, которые могут использовать для звонков за рубеж.
Каждый понедельник абоненты Orange получат две бесплатные минуты на звонки за рубеж, если на предыдущей неделе получат зарубежные накопительные звонки длительностью в 5 или 10 минут, и 5 минут – в случае получения звонков длительностью в 10 и более минут. Бесплатные минуты можно будет использовать при выполнении звонков по всем международным направлениям (кроме стран, включенных в Международную зону 9 и 10).
Накопленные бесплатные минуты можно использовать до 15 февраля.
“Мы надеемся, что благодаря данному предложению все те жители Армении, члены семей которых находятся за рубежом, почувствуют себя ближе к ним”,- заявил гендиректор Оранж Армения Франсис Желибтер.
У Orange есть сюрприз также для тех, кто собирается провести Новый год в Египте, Иордании, Таиланде и Турции. С 21 декабря до 13 января для всех абонентов голосовых услуг Orange цена одной минуты входящего звонка в этой стране составит 55 драмов. Для того чтобы воспользоваться тарифом, необходимо активизировать роуминг, набрав *121#.