14:38 | 21.11.13 | Նորություններ | 4415
Նոյեմբերի 22-ին, ժամը 10.00-ին «Էրեբունի պլազա» բիզնես կենտրոնում կմեկարկի «AppCON 2013. բջջային բովանդակության զարգացումը Հայաստանում» համաժողովը:
Համաժողովին ներկայացվելու են բջջային հավելվածների եւ բովանդակության զարգացման ժամանակակից միտումները, Հայաստանում բջջային ծրագրավորման ներկայիս իրավիճակը, զարգացման ուղղություններն, ինչպես նաեւ բջջային նոր նախագծերի ճիշտ կառավարման եւ զարգացման մոտեցումները:
Համաժողովի կազմակերպիչն է «Տեխնոլոգիական Զարգացման Կենտրոն» hիմնադրամը՝ ԱրմենՏել-ի (Beeline) աջակցությամբ:

14:38 | 21.11.13 | Новости | 4444
Завтра в 10:00 часов в бизнес-центре «Эребуни плаза» откроется конференция «AppCON 2013: развитие мобильного содержания в Армении».
На конференции будут представлены современные тенденции развития мобильных приложений и контента, текущая ситуация в Армении в области мобильного программирования, направления развития, а также подходы к развитию и правильному управлению новыми мобильными проектами.
Организатором конференции является Фонд «Центр технологического развития» при поддержке компании АрменТел (Beeline).