15:44 | 08.07.14 | Նորություններ | 2862
Beeline ընկերությունը մասնակցում է Հայաստանի գործատուների հանրապետական միության (ՀԳՀՄ) 3-րդ հերթական համագումարին:
«Հանդիսանալով Հայաստանի խոշոր գործատուներից եւ հարկատուներից մեկը՝ Beeline–ը համագործակցում է միության հետ 2010թ–ից ի վեր, նպաստելով աշխատանքի եւ բարեկեցիկ կենսամակարդակի համար պայմանների ստեղծմանն ու ապահովմանը, կրթություն-աշխատաշուկա համագործակցության խորացմանը, ինչպես նաեւ խթանում է պատասխանատու գործատուի մշակույթի ձեւավորմանը»,- ասել է Հայաստանում Beeline–ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
«ԱրմենՏել» ՓԲԸ-ն միշտ եղել է ՀԳՀՄ լավագույն գործընկերը եւ մշտապես աջակցել է ՀԳՀՄ կարեւոր միջոցառումներին»,- նշել է Հայաստանի գործատուների հանրապետական միության նախագահ Գագիկ Մակարյանը:

15:44 | 08.07.14 | Новости | 2828
Компания Beeline участвует в очередном 3-м съезде Республиканского союза работодателей Армении (РСРА).
«В качестве одного из крупнейших работодателей и налогоплательщиков Армении, Beeline сотрудничает с Союзом с 2010 года, помогая созданию и обеспечению достойных условий для жизни и работы, углублению сотрудничества образование-рынок труда, а также поощряет сформирование культуры ответственного работодателя»,- сказал гендиректор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
«ЗАО «АрменТел» всегда был лучшим партнером РСРА и всегда поддерживал важные мероприятия Союза»,- отметил председатель Республиканского союза работодателей Армении Гагик Макарян.